Wpis z mikrobloga

Nie żeby było mi ich szkoda, ale coraz bardziej depresyjne te filmiki z frontu.

Ruski żołnierz leży samotnie, bez ruchu w błocie. Dron zrzuca mu bombę. Cięcie i widzimy tego samego żołnierza z własnym karabinem przystawionym do głowy. Dron zrzuca kolejną bombę.

Wczoraj pisałem tu o praktycznie identycznej sytuacji z oficerem wagnerowców.

#rosja #ukraina #wojna
Pobierz Kranolud - Nie żeby było mi ich szkoda, ale coraz bardziej depresyjne te filmiki z fr...
źródło: comment_166938430473eZB1P1mnOWRmYPSKB72K.jpg
  • 57
nie mogą, w tym problem że nie mogą. Jakby na Ukrainie majdan nie dostał takiego dużego wsparcia z Zachodu, to teraz Ukraińcy by tak może leżeli w okopach i wyłapywali polskie bombki. Jakby Polska nie została przekazana w 89 zachodowi, to może Ty byś tak teraz leżał gdzieś w Niemczech i czekał, aż coś spadnie, a jakiś John czy inny Klaus by się cieszyli, że "jednego naziola mniej, zawsze może po prostu
@yuck: byś oczywiście to zrobił na ich miejscu, tak jak na swoim teraz zmieniłeś ustawę aborcyjną.

Covid powinien ludzi nauczyć, że mogą sobie pofantazjować co by nie zrobili jakby wojna wybuchła, że za granicę czy coś, a fakty są takie, że nikt nawet nie pisnął, wszyscy skulili łby i się grzecznie dostosowali. I też byś to zrobił, tak zresztą jak robisz to w tej chwili.
@Kranolud: to jest smutne, ale było się nie wpie*dalać z buciorami gdzie ich nie chcą. Zniszczyli kraj, który był na drodze do odbudowy, zabili, zgwałcili, zranili dziesiątki tysięcy ludzi, a miliony zmusili do ucieczki. #!$%@? im w dupę i kotwica w plecy.
Widziałem już co najmniej dwa przypadki, gdzie ktoś strzelił sobie w podbródek i nie zginął, bo kąt był zły.


@Hrabia_Horeszko: z frontu od dobrego miesiąca krąży nagranie, gdzie granat ląduje praktycznie przed twarzą ruska śpiącego w okopie. Po detonacji się wije w zasadzie tak samo jak opisujesz.