Wpis z mikrobloga

@Kranolud: no, rosja popełnia zbrodnię i na Ukraińcach, i na swoich cywilach

... a tak przy okazji - samobója z długiej broni to nie lepiej robić strzelając sobie z dołu, lufa do podbródka, tak żeby spenetrowała głowę. Wtedy można łatwo to ustabilizować i sięgnąć do spustu
  • Odpowiedz
@Kranolud: tak, filmy są coraz bardziej przytłaczające. Ten ze stacji benzynowej był dosyć mocny. Tak samo ten o którym wspominasz, ale poczułem pewną ulgę po tym cięciu, że ten chłop od Wangera się już nie męczy.

Takie jest życie w Rosji, traktują Cię jak psa i giniesz jak pies. Chociaż właściwie to w cywilizowanych krajach Europy zwierzęta się lepiej traktuje jak rosyjska władza traktuje swoich obywateli
  • Odpowiedz
@Kranolud: to pokazuje co wojna robi z ludźmi - jeszcze gość rok temu nie sądził, że za rok będzie chciał sobie w łeb strzelić - nie dotyczy tylko ruskich a wszystkich... siedzimy sobie fajnie w domu ciepło i teraz nagle trafiasz na front i pranie bani... takie że sobie w łeb chcesz walnąć.
  • Odpowiedz
@the_good_guy: najlepszy samobój z broni jest strzelenie sobie w usta, strzelanie od dołu(w brodę) można przestrzelić i sobie tylko sczeke rozwalić, jezyk, nos i oczodół a sam mózg zostanie cały czas świadomy i będziesz cierpiał i koniec końców możesz przeżyć i być ślepy i bez gęby. Natomiast strzał w usta prawie zawsze kończy sie czystym zgonem.
  • Odpowiedz
@Malinowy_nos: taki zwykły mobilek to nic nie może, za dezercje dostają szybkie sądy od swoich zakończone kulą w łeb. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że wśród tych zmoblilizowanych jest wielu gości którzy po prostu wstawali rano do pracy żeby zarobić na ryż, kurczaka, czynsz i piwo w barze w sobotę tak jak wielu z nas, dostali listek z urzędu i 3 tygodnie później chowasz się za kłodą z kałachem wycelowanym
  • Odpowiedz
przecież mogą po prostu z Ukrainy wypieeerdalać to nie będą ginęli


@Malinowy_nos: nie mogą, w tym problem że nie mogą. Jakby na Ukrainie majdan nie dostał takiego dużego wsparcia z Zachodu, to teraz Ukraińcy by tak może leżeli w okopach i wyłapywali polskie bombki. Jakby Polska nie została przekazana w 89 zachodowi, to może Ty byś tak teraz leżał gdzieś w Niemczech i czekał, aż coś spadnie, a jakiś John
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 111
@BayzedMan @Kranolud: dla mnie najgorszy film to jak ruskie się zabunkrowali gdzieś przy stacji paliw i strzelali w auta cywili, którzy próbowali wydostać się z oblężonego miasta. Później było nagranie wraków z zakrwawionymi i przestrzelonymi fotelikami dziecięcymi.
  • Odpowiedz
@Kranolud: niech zdycha.

Niemcom też było bardzo smuteczkowo jak wojna ich dotykała bezpośrednio. Jak sami mordowali to było super. Jeden chciał zarobić na auto, inny na wesele jeszcze inny na mieszkanie. Gówno ich obchodziło ilu wolnych Ukraińców zamordują dlatego mnie gówno obchodzi jego los
  • Odpowiedz