Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JasiekSmietana: druga opcja jest mniej poręczna, jak masz ciężki telefon to przeciąża pada. Ustawiałem telefon nad przyciskami ale wtedy niewygodnie się gra. Zdecydowanie pierwsza opcja lepsza.
@JasiekSmietana: na takim z telefonem montowanym na górze grało mi się bardzo niewygodnie - wyważenie było dziwaczne i trzeba było trzymać pod konkretnym kątem żeby całość nie uciekała delikatnie z rąk. brałbym taki na boki.
ja w tym temacie mogę zaoferować wyłącznie negatywny feedback niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko będzie lepsze od tego mocowania telefonu na górze pada IMO. a po tamtym padzie kupiłem ps vitę i już nie potrzebuję grać na telefonie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JasiekSmietana: Razer kishi czy jakoś tak jest jedynym pewnym rozwiązaniem. Mogę się mylić ale kiedyś szukałem rozwiązania to wszyscy mnie kierowali do tego. A szczerze to najlepiej chyba laptop czy tablet i pad na bt. Ale jak kto woli, dla mnie granie na tel zawsze kończyło sie zawodem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JasiekSmietana: wątpie. Ten dzyndzel usb jest zbyt krótki. Mam wersje x2, pro ma klawisze funkcyjne do xboxa. Kup wersje z usb bo po blutooth są jakieś mikroopóźnienia ponoć które mogą utrudniać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JasiekSmietana: a po co wiatrak? Bo jak telefon ci się nie grzeje podczas grania to tam też nie będzie. Tak serio patrze na te ceny i , o ja #!$%@?. Ja płaciłem niecałe 200 zł. A x3 prawie 400. No #!$%@? nie, nie warto. Pobawisz się tym chwile i pójdzie w odstawkę.