Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Strzalka: Bardzo ładny przedpokój. Pomysł z lustrem fajny. Sam wstawiłem na wcisk szafę pax z z lustrami i to mega powiększa powierzenie (optycznie) Czy od tego czasu już ktoś się w nie władował? :D


Bardzo fajne triki na ten przedpokój. Jak remont skończony to już wiem skąd pieniążki na legoski. :P

@Lukasq: dlatego też w windach są lustra żeby ludzie nie dostawali klaustrofobii
Jedynie audi przeplacilem.


@Strzalka: albo źle zrozumiałem albo nie wiem o co chodzi, ale przepłaciłeś tutaj za kilka zestawów, bowsera można kupić 450zł taniej, zamek jabby chyba ze 150zł taniej... a to są tylko zestawy których ceny znam bo też kupowałem w tym tygodniu, do tego jednym zamówieniem zrobiłeś zamiast kilka i gratisów mało :x

W tym pudełku VIP na ziemi co jest?
@TomSz: kupowalem z roznych zrodel. Bowser przyszedl z amazona nie z lego.com Ferrarka i Millenium też. Można powiedzieć, że głównie to amazon + zamówienie z lego + allegro (sety z overwatch i audi) + mediaexpert chyba.
pudełko VIP na podłodze to foremki lego.
@Strzalka: no chyba że, bo tak poustawiałeś gratisy że wygląda jakby wszystko z lego.com ;) ja zrobiłem trochę większe zamówienie i już skompletowałem wszystkie zestawy lego które chciałem, więc może w przyszłym roku się trochę zaoszczędzi :)