Wpis z mikrobloga

Miła niespodzianka, dostałem propozycje od sprzedawcy - 300 zł za usunięcie negatywa na allegro, kasa już na kocie.
(produkt i tak dawno zwróciłem)

PS: nie kupujcie na allegro smartfonów NOWYCH jako "powystawowych", "nadwyżek magazynowych" bo to ściema.

#allegro #smartfon #apple
  • 10
Ale ja produkt dawno zwróciłem i dostałem zwrot,

chwale się że dostałem dodatkowo 300 zł


@maciss: No okej, ale chodzi o to, że piszesz to nam jak o jakiejś prawdzie objawionej.
A co do pozostałego tematu, gość dobrze wie, że bardziej opłaca mu się od czasu do czasu bardziej świadomemu kupującemu oddać 300zł i dalej prowadzić w pełni świadomie swój proceder.
@Jelen_Szlachetny: Nam? nie każdy o tym wie, rożni ludzie tu zaglądają.
Sam szybko zamówiłem (chciałem jako prezent) a dopiero czekając na przesyłkę poczytałem,
a jak doszedł to nawet paczki dobrze nie rozpakowywałem, tylko sprawdziłem czy jest oryginalne pudełko.
Jak masz smarta na allegro to jest prosty darmowy zwrot do paczkomatu.
On mi te 300 zł nie oddał tylko dał dodatkowo.
Nie będę chamski, bo gościu przepraszał i był miły.

nie każdy o tym wie, rożni ludzie tu zaglądają.

@maciss: ale przynajmniej z opinii na allegro się ludzie nie dowiedzą. Gość Cię oszukał, a Ty mu jeszcze na rękę idziesz, żeby sobie dalej wesoło oszukiwał ludzi, brawo
@Nie_znany: Zarobiłem 300 zł i zostałem słownie przeproszony. Na allegro są dwa negatywne komentarze (podobne do tego mojego usuniętego) oraz multum pozytywnych, więc to niewiele zmienia.
Przynajmniej ostrzegłem na wykopie, może ktoś to przeczyta i nie kupi.