Wpis z mikrobloga

poprawiłem:
Zełeński złapał Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Zaciągnął ich nad bezdenną przepaść i mówi do POLAKA:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- NIE skacz, to ruska propaganda!
Polak skoczył.

Koniec dowcipu bo każdy Polak zna orginał tak samo jak zna historię rzezi wołyńskiej dokonanej na narodzie Polskim przez Ukraińców. ¯\_(ツ)_/¯

#wojna #ukraina #rosja #heheszki
n.....g - poprawiłem:
Zełeński złapał Anglika, Francuza, Niemca i Polaka. Zaciągnął ...

źródło: comment_1669369480n6g0nIJKCBBLx3fB3Y6rJ3.jpg

Pobierz
  • 22
@kab_anos: chodzi mi o to, ze teraz o Wołyniu "madrzejsze nie wspominac" i Wołyń paradoksalnie stal sie synonimem ruskiej propagandy i bycia onuca. Ukrofile i ukrainskie trolle teraz maja latwa robote, wystarczy cos nazwac ruska propaganda i niektorzy lykaja jak mlode pelikany. A co zrobic nie wiem to pytanie do madrzejszych odemnie historykow i politykow.
@Grzesiok: ja nie wartosciuje i nie stawiam na szali zycia 2 milionow vs 80000 Polakow. Dla mnie i to i to jest wazne. a kacapow nienawidze jak psow. nie mozna zapominac o historii i zaden mem tego nie powinien zmieniac.
@livarot: mordo, Ty mnie tu na litosc nie bierz. To samo kiedys mogla powiedziec 20 letnia Polka uciekajaca z Wołynia, ktorej zamordowano brata. Ale nice try. To, ze pamietam o Wołyniu nie oznacza, ze popieram kacapow. chociaz niektorzy juz stawiaja znak rownosci i temu sie sprzeciwiam.
Przeciez to jest przegiecie paly w druga strone...


@nn-borg: tylko w dużej mierze to przegięcie bierze się właśnie z tego, że tu i teraz w Europie Wschodniej w 2022 roku mamy do czynienia z prawdziwą wojną/inwazją Rosji Putinowskiej (więc nie carskiej, nie bolszewickiej, nie sowieckiej, nie głodującej itd) na Ukrainę oligarchiczną, skorumpowaną i biedną, ale przynajmniej jeżeli chodzi o społeczeństwo chcącą demokracji i owszem czasem wyciągającą na sztandary banderę i upa.