Wpis z mikrobloga

@lrllrlrr: kilka lat temu tłumaczyłam stażyście coś związanego z milenium i powiedziałam, no wiesz, jak Windows millenium. Ziomek żartu nie zrozumiał, za to ja zrozumiałam, że jestem stara, bo urodził się w 2002 roku -_-'
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: mnie już to nie dziwi ¯\_(ツ)_/¯
Ale zauważyłem, że Zoomerzy dzielą się w robocie na dwie grupy. Albo "nie mam rączek" albo turbo ambitni i turbo skuteczni. Albo po prostu mi się wydaje, nie wiem...
  • Odpowiedz
@isomalta: no cóż, trzeba zacząć chodzić boso po trawie, żeby przyzwyczajać się do dotyku ziemi. ( )
@Kotouak: tego się właśnie obawiam, #!$%@? wie na kogo się trafi. pozostaje mieć nadzieję (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lrllrlrr: rocznik 93 i pozwolili Ci już przyjmować ludzi do pracy? To poważna sprawa w tak młodym wieku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 77 here, czas #!$%@? choć nikt go o to nie prosił.
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: Sąsiadce dom malował fachowiec rocznik 2004. Potem poszedł malować drewniany płot, malował go miesiąc, nie skończył i zawołał 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedział że musiał wziąć pracownika (kolegę do pomocy) oraz że materiały są drogie, tylko zapomniał że to ona kupiła materiały.
  • Odpowiedz