Wpis z mikrobloga

No to ci podpowiem. W czasach nieodległych, bo to nie 500-600 lat temu a w latach 90 Serbowie postanowili sobie mordować każdego kogo chcą, jak chcą i kiedy chcą. Bestialskie tortury, gwałty itd.

dlaczego? A no dla zwykłej rozrywki, bo lubią.

Oczywiście najbardziej oburzeni ta sprawa są Serbowie, bo jak ktoś mógł im zabronić tej fajnej zabawy?

Serbowie to swiry, lud zdegenerowany doszczętnie, nie ma dla nich nadziei.


@Krzysztof53647 Jeśli chodzi o
@waro: Serbia to mała Rosja przecież.


Niech s*********ą xD Bałkańcy generalnie są poj*bani a co dopiero typowo proruski bałkański kraj xD

@JanuszKarierowicz: Jeden z najgorszych krajów w jakich byłem, a w kilku już byłem. Chyba Serbia jednak była najgorsza.
@Towarzysz_Pawulon może od razu kilkaset spalonych w odessie xDDD za każdym razem jest ich coraz więcej. Przypominam, że ofiary i ranni byli po obu stronach ZAMIESZEK, które zaczęły się od strzałów antymajdanu z broni pneumatycznej i ataku antymajdanowców na majdanowców. Zawsze mnie bawi, jak sie o tej sytuacji opowiada jak o jakimś zorganizowanym spaleniu przywiezionych siłą ruskich, a nie pokłosiem wywołanych przez siebie samych zamieszek. To samo z gazylionem ofiar w donbasie,
@Karp_Molotow no to sobie wyobraź, że w 1940 roku UPA zaczyna rzeź, świat się o tym dowiaduje, dostają bombami po głowach i potem obrażeni są na wszystkich, że ktoś im przerwał zabawę
@Towarzysz_Pawulon Nie stosuj erystyki. Bombardowanie NATO nie było operacją wymierzoną w dzieci ani cywilów - co nie zmienia faktu, że oczywiście jakaś liczba cywilów zginęła, jak zawsze gdy latają bomby. Ale nawet serbowie nie twierdzą, że celem nalotów była napaść na ludność cywilną. Jeśli mielibyśmy stosować porównanie, to byłoby to bombardowanie bazy UPA, w okolicy której znalazło się dziecko, które ucierpiało.
Ale czym ich zachowanie się właściwie różni od kibiców w innych krajach? Z tego co tu widzę, to niczym. Uleganie emocjom wyłącznie przez mecze źle świadczy o nich jak o mężczyznach, i niestety problem ten tyczy się większości świata i (głównie) męskiej populacji.