Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: Wyobraź sobie jak wyglądałby marsz niepodległości w czasach rzeczywistej wojny i tak skrajnego podziału społeczeństwa. U nas płonęły wozy transmisyjne i mieszkania na szczęście bez ofiar... Przy czym to nie tak, jak przedstawiasz, że straszni Ukraińcy z zimną krwią zamordowali biednych Rosjan. Ofiary śmiertelne były po obu stronach, prorosyjscy demonstranci nie byli łagodnymi barankami prowadzonymi na rzeź skoro przyszli uzbrojeni w broń palną i strzelali z niej do proukraińskich demonstrantów,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ogólnie to interesuje się historia xx wieku, zbieram i mam książki na ten temat ale o wojnie w Jugosławii ukazują się rzadko, nie trafiłem jeszcze na nic ciekawego

@Karp_Molotow:

Ja bym tak mocno do siebie nie brał tego co kolega wyżej pisze. Wojny na Bałkanach to jest tak złożony temat, że ja nie miałbym odwagi mówić wprost, że tylko ten jeden naród jest winny.
Pobierz Krupier - > ogólnie to interesuje się historia xx wieku, zbieram i mam książki na ten...
źródło: comment_1669383272O9YJwhRkdkMO6IWgysupiG.jpg
@waro: Jak zagłębisz się w ich historię to zrozumiesz skąd się bierze to skandowanie. USA pomogła im zaj*bać Kosovo, a ruskie wiadomo, że dla swoich korzyści, ale mimo wszystko zainwestowali tam w ciul siana m.in. w ogromne fabryki tworząc tym samym wiele miejsc pracy. Pomagają im też budować i odbudowywać zniszczone przez albańców cerkwie. Sram rzadką kaką na ruskich, ale bardzo szanuje Serbów, którzy są gnębieni od zawsze przez "zachód".