Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kindle Paperwhite 5, czy Pocketbook Touch Lux 5? Dopiero zaczynam przygodę z takimi urządzeniami, więc sam do końca nie wiem czego oczekuję. Myślę, że komfortu użytkowania. Oba mają regulowaną temp. podświetlania, opcję słownika, na co jeszcze zwrócić uwagę? Kindle ma większy ekran, ale czytałem opinie, że w tym przypadku mniejszy wcale oznacza gorszy.
#kindle #pocketbook #ebook #czytniki
  • 10
Mam już 2 lata Pocketbooka TL5 i jestem bardzo zadowolony. To mój pierwszy czytnik, więc nie mam porównania, ale na pewno kasy nie żałuję. Od razu do czytnika dokup jakieś opakowanie i przy dobrym użytkowaniu powinien działać długi czas. Na grupach na fb przewijały się posty o pękniętych ekranach w PB, ale ile jest w nich prawdy to nie wiem;p
Kindle Paperwhite 5, czy Pocketbook Touch Lux 5? Dopiero zaczynam przygodę z takimi urządzeniami, więc sam do końca nie wiem czego oczekuję


@LeslieDancer: to zacznij od najtańszego knedla w promocji
czarnuchowy piątek się szykuje więc taniej nie dostaniesz
o ile coś jeszcze jest na stanach magazynowych
@LeslieDancer: To dość popularna wypożyczalnia. Płacisz co miesiąc i masz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy tytułów e-booków i też ew. audiobooków (zależnie od taryfy). Kończysz płacić - tracisz dostęp. Sporo bibliotek też ma bezpłatne dla swoich czytelników kody dostępu do tej usługi. Jak ktoś nie chce kupować e-booków, wystarczy mu przeczytać i już, to się sprawdza.
Gdybyś chciał, możesz bezpłatnie przetestować przez 30 dni z kodu (Empik Go) lub odsyłacza (Legimi) pod