Wpis z mikrobloga

Halo Mirasy,

Ostro się wkurzyłem bo kupiłem ekspresik melitta passione ot f53/1-102, dobra promka za 1999 była w eurortv. Wcześniej miałem simensa ale oddałem matce. Do finału, wstaje przedwczoraj z rana o 6 z nadzieją że zrobię sobie kawę a tutaj cyk, kawa wylewa się tam gdzie zlewki, robię jedna, druga, trzecia, czwarta i nie robi żadnej kawy wylewa do zlewek. Włączyłem jedno czyszczenie, potem drugie, potem z 10 raz płukanie. Dysza jakby nie dostarcza, napoju/wody do rureczki która wypluwa to do kubeczka, tylko wylewa się to w środku. Oddaje na gwarancje, 2 tygodnie od zakupu, użyłem 600g kawy tylko. Bardzo duże rozczarowanie

#melitta #gorzkiezale #ekspresdokawy
  • 7
@xCinek: generalnie są plusy i minusy ekspresiku. Plusy to na pewno kawa, mi bardzo smakuje ale to raczej subiektywne. Minusy i plus to wielkość, plusik bo mam mała kuchnie a jednak się mieści i fajnie wyglada a minus taki ze strasznie #!$%@? ten dzbanek na wodę, on ma litrowy pojemnik na wode. Przy włącz/wyłącz zlatuje koło 150-200 ml teraz (po zmianie softu), od 300 ml płacze że dolać wody czyli robisz