Wpis z mikrobloga

@Kulawy_Lis: Ok. Nie chciałem wprowadzać w błąd. Kilka lat temu kupiłem biały zegarek i po kilku tygodniach miał przebarwienia i w wielu miejscach był beżowy. Widocznie to lepszy materiał od gshocka.
@super9: Akurat nie venu, a vivoactive, ale garmin to garmin, materiały pasków będą te same. Jeśli natomiast chodzi o zestawienie biały u różowe złoto, bo ta koronka chyba jest złocona, a jak nie to jest to dobrej jakości metal, to na prawdę ładnie to wyglada i nawet drobne ryski nie powodują że inny kolor prześwituje.
@super9: A przepraszam oszukałem cię, różowa ma vivamove 3. Akurat zegarek miał być analogowy i mieć podstawowe funkcje, typu puls, kalorie i kroki. Ale czy aktywność ekranu może denerwować? To chyba kwestia gustu. Idź do jakiegoś MM, albo innego marketu i pomacaj, obejrzyj jak to wyglada. Koleżanka ma właśnie vivoactiva i wg mnie bardzo ładny i zgrabny sikor. Nie wiem która to wersja, ale wg mnie fajny.
Pobierz Kulawy_Lis - @super9: A przepraszam oszukałem cię, różowa ma vivamove 3. Akurat zegar...
źródło: comment_1669316191YSUXM6cOlCD3twCUCDKNus.jpg