Wpis z mikrobloga

Gram sobie ekiem i rp na optional-pvp i już mi się trochę nudzi xD robię questy, bestiarkę itp, cyferki levela rosną ale jakoś brakuje dreszczyku emocji, uciekania przed kimś i też samemu odpalenia skulla na jakiegoś nooba ( ͡° ͜ʖ ͡°). I w mojej głowie od jakiegoś czasu dojrzewał pomysł żeby kupić low lvl msa z 80 mlvl na świecie pvp, celuję w Vunirę albo Pelorię. Na Antice chyba jednak za dużo bydła xD

I tutaj moje pytania, gracie może na tych servach? Jak wam się tam gra?
Dodatkowo jak się zapatrujecie na grę solo msem? Całe życie na rl grałem ekiem i rp więc to trochę będzie dla mnie nowość i planuję grać wyłącznie solo. Może macie jakieś tipy albo filmiki/poradniki co do eq bo w necie straszna bieda z tym z tego co widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tibia
  • 6
@jerry_owies: jestem tego świadomy, ale chyba jest też jakaś różnica leveli która uniemożliwia zaatakowanie cię. Nawet ta śmierć po odpaleniu się to jakieś emocje dodatkowe a tego mi trochę w tibii brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zadrawoku jeżeli szukasz takich emocji w tibii jak 20 lat temu to już ich nie znajdziesz. Ja tylko sobie oglądam nostalgicznie filmiki ze starej tibii i to bardziej cieszy, bo jak się człowiek zaloguje i zobaczy jak to wygląda to jednak smutek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zadrawoku: Na yt masz pełno filmików. Ja mam fajny film jak wyłożyliśmy z kumplem cały team, który robił library mini bossa. Do tego nie potrzebujesz być na świecie PVP. Może takiego dreszczyka emocji potrzebujesz?