Wpis z mikrobloga

#gielda

Jak tak was czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy sobie szortujecie daxa bo juz duzo uroslo. Takie granie w ruletkę bo juz duzo bylo na czarne z rzedu.

Ja rozumialbym jeszcze polowicznie jak byscie zamykali zarobione pozycje w akcjach czy na imdeksie bo wystarczy zysku.
Ale wy ryzykujecie utrata swoich pieniedzy bo nuz uroslo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No po prostu beznadziejnie gracie
  • 10
@dan_199:
Budujesz szort cze el?

Bo szort na takim rynku to sie bierze gdy widac symptomy zawrotki a nie tak.

Cos rośnie zarabiasz jak masz akcje. Czy wtedy bys zamykal czy liczyl na wiecej?
Wejdz w psychikę posiadacza akcji a nie udawaj ze ty wiesz lepiej jak tez z tego ulubionego tu na tagu filmu big szort. Jak widze screeny z tego albo jak sobie jeszcxe ktos typa w awatarze estawia
@Panicz888: szort.
Kieruje się zawsze tylko własnym przekonaniem i nie interesuje mnie co robią inni owszem czytam i analizuje innych ale nigdy nie podejmuje decyzji wbrew sobie.
Mam założenia co do daxa i będę się ich trzymał natomiast nikomu nic nie chce sugerować bo nie odpowiadam za czyjeś pieniądze
@wersalski_kasztan: ja nie jestem zupa pomidorowa zeby mnie lubic badz nie lubic tak ze Peace ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I powtarzam a nie muszę ale zle mi z tym gdy ktos tkwi w bledzie a nawet jak u takiego @maniek74 przeradza sie to w paranoje obsesyjna - jeszcze raz: nigdy nie mialem konta na wykopie, to jest pierwsze i jedyne.
@Virux: eska pierwsza taka na start poszła od 14560 następna będę brał koło 14630-14650 następna 14750-14780 - z tym że to tylko moje założenia i proszę się nimi nie sugerować