Wpis z mikrobloga

@zielonykrul: Powojnie - forma przekazu dla ludzi nie potrafiących utrzymać skupienia na więcej niż 2 minuty. Mam na myśli, te irytujące wstawki dzwiękowe przerywające wypowiedź autora, w i tak krótkim już filmiku (kilkanaście minut).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jotu: i pewnie każdy otrzymał taki sam autograf, a nie tak jak u pana Wolskiego, że każdy miał swój własny, unikatowy podpis? Pfff.
Poza tym autorowi nie zejdzie nakład, bo mu wykOpki nie zrobiły reklamy... Amatorszczyzna.
Panie Małecki, z takim podejściem do czytelnika nie wróżę panu sukcesów.
Poza tym, mnie bardziej interesuje panie Małecki, czy pan potrafisz tak podpisać książki po dwóch dniach gorączki? I pewnie pan tak podpisał czytelnie, tylko
@zielonykrul: Powojnie - forma przekazu dla ludzi nie potrafiących utrzymać skupienia na więcej niż 2 minuty. Mam na myśli, te irytujące wstawki dzwiękowe przerywające wypowiedź autora, w i tak krótkim już filmiku (kilkanaście minut).


@nocny-mirek: Idealne do jazdy autem, a mnie nie inreresuja wyklady akademickie, wiec mi forma odpowiada. Montaz mi sie podoba, a ze skupieniem dluzej uwagi problemow nie mam