Wpis z mikrobloga

@kochamschabowe: ty prawilniaku pewnie jezdzisz zawsze 50km/h w zabudowanym, w szkole zawsze miales odrobione zadanie domowe i spodnie w kancik, zawsze na wszystkich donosiles i nie miales kolegow bo nie dawales sciagac

wiec teraz:

+48 22 594 10 00 <= zadzwon do polskiego oddzialu MS i powiedz ze ich cialem na 3pln wydymac poprzez ich błąd

112 <= poproś o pomoc bo typ na wykopie napisal ze sciagnie cos z torrentow
@octopussy8: Będąc w Niemczech oferta nadal była w szwedzkim Microsoft store - nawet Twoj screen ma cenę w koronach xD weź się dalej nie pograzaj xD chłop próbował wydymać Microsoft a Microsoft zwrócił mu pieniądze. No faktycznie bandyci.

Czytałeś regulamin sklepu dla Szwecji że jesteś taki pewien że zrobili coś niezgodnego z prawem? Dużo regulaminów sklepów w Polsce zabezpiecza się przed ewidentnymi błędami cenowymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kochamschabowe: ty prawilniaku pewnie jezdzisz zawsze 50km/h w zabudowanym, w szkole zawsze miales odrobione zadanie domowe i spodnie w kancik, zawsze na wszystkich donosiles i nie miales kolegow bo nie dawales sciagac


wiec teraz:


+48 22 594 10 00 <= zadzwon do polskiego oddzialu MS i powiedz ze ich cialem na 3pln wydymac poprzez ich błąd


112 <= poproś o pomoc bo typ na wykopie napisal ze sciagnie cos z torrentow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@octopussy8: Dziwne bo na pepperze widzę ofertę na szwecje xD no i ms store rzadko wymaga VPN - ale co to zmienia?


To jak tłumaczenie, że jesteś w rodzinie Spotify na jakimś koncie z randomami i to jest w porządku bo nie sprawdzają adresu zamieszkania.


@kochamschabowe: a nawet więcej - to jeszcze mówienie że "ściągnę sobie z neta piosenki na złość Spotify" bo sie doczepili że jesteś w rodzinie z
@soundboy: w sumie masz racje :D mogli miec ode mnie zero pln albo 3,5. Wybrali 0. Moze jak kiedys bedzie za dyszke to kupie sprawdzic ale tak to mam dosc #!$%@?. Za 3,5 sprobuje a jesli nie to nie : D
@octopussy8: Płaczesz jakby cię ktoś oszukał xD Był błąd na stronie, musieli poprawić i zwrócili ci kasę. Serio jesteś aż tak naiwny że się nie skapną? Nie blokują ci dostępu tylko anulowali zakup. Ja #!$%@?...
@L3gion: ale o czym ty #!$%@?, gdzie placze? to bylo ryzyko (w #!$%@? po zainwestowalem CAŁE 0,69€) i napisalem ze skoro nie wywiazuja sie z umowy ZOBACZE czy jest moze promka na torrentach

sprawa sie jeszcze nie odbyla ale juz jestem winny :D