Wpis z mikrobloga

czekaj, chciałeś skorzystać z błędu (czyt. "oszukać") i się udało więc w ramach zemsty bedziesz kraść? Smutne.


@Vladimir_Kotkov: bron boze, kupilem legalnie gre, ktora zostala mi legalnie sprzedana

krasc nie bede, gre kupilem, a to ze ktos mi do niej zabronil dostepu w imie nie wiem czego, bez slowa wyjasnienia..?

Smutne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@octopussy8: oszukales firme, nazywasz ja "microshit" i w odwecie za nieudane oszustwo postanawiasz złamać prawo i ściągnąć pirata.

Mireczku, weź #!$%@? baranka w ścianę xD
  • Odpowiedz
oszukales firme, nazywasz ja "microshit" i w odwecie za nieudane oszustwo postanawiasz złamać prawo i ściągnąć pirata.


@dr-proktor: gdzie te firme oszukalem? kupilem w ich sklepie gre i zaplacilem za nia; zawieranie umow kupna-sprzedazy nie jest zabronione
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soundboy: no ja w normalnej bym nie kupił, jakby teraz dali jakiś kupon na tą forze 5 za 100-150zl to bym się już poważnie zastanowił, regularne ceny tych gier są absurdalne
  • Odpowiedz
oszukales firme, nazywasz ja "microshit" i w odwecie za nieudane oszustwo postanawiasz złamać prawo i ściągnąć pirata.


@dr-proktor: gdzie te firme oszukalem? kupilem w ich sklepie gre i zaplacilem za nia; zawieranie umow kupna-sprzedazy nie jest zabronione

@octopussy8: Legalnie kupiłeś produkt dopuszczony do sprzedaży w innym regionie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapłaciłeś za niego złotówkami? Kupowałeś z polskiego msstore?

Idąc tym tokiem rozumowania legalnym jest kupowanie
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: kupiłem z niemiec bez żadnych kombinacji przez paypala, bez vpnów i innych wynalazków - tak najzwyczajniej w świecie szło

jestem serio leniwy żeby bawić się w jakieś vpny, a na pewno nie kiedy chodzi o kwotę 0,69€ :)
  • Odpowiedz
@octopussy8: Dziwne bo na pepperze widzę ofertę na szwecje xD no i ms store rzadko wymaga VPN - ale co to zmienia?

To jak tłumaczenie, że jesteś w rodzinie Spotify na jakimś koncie z randomami i to jest w porządku bo nie sprawdzają adresu zamieszkania.
  • Odpowiedz
jestem serio leniwy żeby bawić się w jakieś vpny, a na pewno nie kiedy chodzi o kwotę 0,69€ :)


@octopussy8: ale już nie jesteś leniwy jak Ci cofną zakup za 3 zł i postujesz to na wykopie obrażając firmę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz