Wpis z mikrobloga

Aktualnie obok Kataru jesteśmy najgorszą drużyną na mundialu XD
Obejrzałem praktycznie wszystkie mecze i takiej impotencji w ataku pozycyjnym, wyprowadzaniu piłki (no u nas po prostu lagowaniu) to nie widziałem w żadnym z meczy (oprócz Kataru). Meksyk też nieciekawie ale oni chociaż piłkę potrafią przyjąć.

My nawet nie gramy archaicznie, my #!$%@? gramy na pałę i tyle. Michniewicz tak ustawił zespół jak zawsze, czyli murowanko, bo #!$%@? potężny Lozano...

Przecież nam nawet #!$%@? kontry nie wychodziły, bo jak jeden piłkarz ruszał, to się okazywało, że po pięciu sekundach jest obok niego dwóch Meksykańców, a w polu karnym już ich czterech se drepcze. Jakieś spuszczanko, że wyżsi niby jesteśmy i praktycznie bez sytuacji ze stałych fragmentów gry.

Wiele osób pisze, że a bo #!$%@? lepiej zagrać #!$%@? i mieć punkty, niż zagrać ładnie i przegrać mecz. Ja #!$%@? chcę, żeby nasza reprezentacja zagrała dobrze i przegrała. Chcę mieć radość z tego meczu, jakieś #!$%@? pechowe poprzeczki, fajne kontry, ciekawe sytuacje. Przegramy? Trudno. Dali z siebie dużo, zabawili mnie na 90 minut. Dziękuję im za to. Bo to #!$%@? SPORT, który ma być WIDOWISKIEM, a nie #!$%@? smutnym żartem.

Ja uważam, że nasza reprezentacja to jakiś #!$%@? eksperyment społeczny, który ma na celu udowodnić, że ośrodki decyzyjne mogą przez lata podejmować same #!$%@? decyzje, a przeciętny obywatel i tak będzie cieszył ryja.

#mecz
  • 15
@zaxom: i jeszcze nawiazując do maksymy „gramy mało efektownie ale skutecznie” to problem w tym, ze to nieprawda xD my gramy po prostu bez żadnego głębszego zamysłu. To jest jak lekcja wf, macie piłkę i sobie pokopcie. Żadnych schematów zagrań, ustawień, żadnych koncepcji zależnych od sytuacji w meczu itd. Niejeden Mirek regularnie grajacy w FM by to dużo lepiej taktycznie rozegrał. Płakać się chce kvrwa nad tym krajem
@RudyZibi: tego się nawet nie da analizować, przecież są drużyny na tym mundialu, które serio nie dojeżdżają składem, tylko u nich nie widać było aż takiej bezradności, zero #!$%@? jakiegokolwiek przemyślanego i poprawnie skonstruowanego ataku.

nasi się zachowują jak dzieci we mgle, tylko #!$%@? nawet w #!$%@? mgle, w ciągu 90 minut ogarniesz to i owo...

Co wiecie?

Nawet to, kto miał z kim konflikt.


Jak to?

Trener zgromadził dużo materiału
@zaxom: Dodałbym do tego, że granie "ładne", czyli bardziej otwarte i ofensywne, długofalowo by się opłaciło. Oczywiście, że wiąże się z większym ryzykiem i latwiej o stratę punktów, ale łatwiej też o ich zdobywanie. W końcu zaczęłyby działać schematy i mogłoby to wyglądać ciekawie. Nie mówię o jakimś posiadaniu piłki i cierpliwym ataku pozycyjnym, ale inteligentne kontry jak za Nawałki w jego prajmie byłyby już lepsze.

Piłkarze w drużynach CM711 muszą
@camelinthejungle:

drużynę buduje się wokół jej mocnych stron. #!$%@? nawet w życiu tak to wygląda, że patrzysz na swoje mocne strony i to je, chcesz wynieść na piedestał, starając się zamglić niedoskonałości.

nasza mocna strona? ofensywa.

co robimy? no #!$%@? pewnie, że wsparcie Gliczka i Kiwiora (którzy zagrali bardzo poprawny mecz), żeby czasem chopaki nie musieli za dużo biegać...

no kto tak robi XD

jak mam wolniejszy samochód na prostej ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zaxom: no przecież grali fajnie za Sousy, ale jak weszło zaczęło swoją narrację o zagranicznym trenerze to nagle kibice się apolaryzowali i połowa go broniła, a połowa go jechała jak ostatnia szmatę, bo jakiś pajac na YT im kazał xD
Bardzo dobrze ze tak grają, Polacy nie zasługują na nic więcej bo są #!$%@? debilami i nie potrafią myśleć miesiąc do przodu i zawsze wracają do jakiegoś #!$%@? polskiego trenera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaxom: @HansLanda88: @camelinthejungle: @KlejnotChoroszczy: @RudyZibi: @fan_comy: @konewkon:

Spokojnie.

Dobre granie przyjdzie z czasem, najpewniej w fazie pucharowej. Michniewicz to jest trener-zadaniowiec. Karny Lewego nas dzielił od trzech punktów. No kto by przewidział, że Robert nie strzeli.


A mecz z Niemcami na EURO 2016 to była gra jak równy z równym, świetne szachy piłkarskie i zajebiście się to oglądało.

@meandmymonkey: prawo Murphiego, mówi to panu