Wpis z mikrobloga

Zrobie coś, za co wykop mnie zje, ale Michniewicz jest świetnym trenerem, zrozumiał rzecz, którą nie chciał zrozumieć Rudy, czyli że gramy gówno, a gdy grasz gówno, to nie nawalasz do ataku, tylko żelazna obrona i liczenie z kontry. Dzisiaj byśmy wygrali, gdyby nie ten Lewus i to jest strategia. Nie idziesz na wymianę ciosów bo masz uderzenie 5 latki z downem. Szczerze to akurat widzę pozytywy, bo nie jest pewne, że przewalimy z Argentyną, skoro Arabii nie mogli strzelić prócz karnego. Przestańcie pi*rdolić, że graliśmy ch*jowo, bo tak wygląda nasza piłka i będzie wyglądać, jedyne co możesz robić to autobus i liczyć na szczęście. Dzisiaj nasza obrona spisała się na medal.

#mundial #mecz #reprezentacja
SmutnyBlack1235325235 - Zrobie coś, za co wykop mnie zje, ale Michniewicz jest świetn...

źródło: comment_1669143753dODFHovGPyXfnXcAPQmvXU.jpg

Pobierz
  • 14
@MaxwellStB: Tylko że ja co 2 lata słyszę "NOWA JAKOŚĆ" i co? Gówno, #!$%@? z ogórasami, jedynie Nawałka raz coś zrobił, ale to był bardziej fart patrząc na to co odwalił 2 lata później. Polska piłka jest 100 razy lepsza niż 20 lat temu, ale 2 x gówno to podwójne gówno, czyli wali bardziej i przeciwnik się boi, ale nie na tyle by wygrać.
@JPRW: no zajebista zrobiles wyliczanke. Teraz wylicz obroncow. Nie mamy ani jednego pewniaka. Plus przypomnij sobie kadre Sousy, gralismy ofensywnie i dostawalismy w #!$%@? od ogorkow.
@heater: Czemu mam wyliczać obrońców, skoro piszę o akcjach ofensywnych? Ja nie oczekuję, że będziemy dominować każdego rywala i mieć 75% posiadania piłki, ale my nie istniejemy w ataku. Gramy zachowawczo, minimalistycznie, nie wykorzystujemy potencjału piłkarzy a najgorsze, że ostatnio zaczęto to przedstawiać jako głębię myśli taktycznej.
Wolałem Sousę, który potrafił wyjść na Hiszpanię z dwójką napastników i grał jak równy z równym z Anglią.
@JPRW: tak sousa i jego największy sukces - zwycieski remis z Hiszpania. XD Nie wiem czy wiesz, ale jak grasz ofensywnie, to obrona znacznie bardziej cierpi, dlatego pisałem o wyliczance.