Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem zaproszenie od #rozowepaski na #studniowka. Jest o 3 lata młodsza, znamy się już dłuższy czas, ale dopiero od niedawna mamy lepszy kontakt. Generalnie mega się cieszę i chciałbym wypaść jak najlepiej, garniak z prawdziwego zdarzenia i tak planowałem kupić, więc idealna okazja. Mam jednak kilka wątpliwości.

1. Średnio sobie radzę na parkiecie. Bujania się w rytm w klubie nie licze jako taniec. Wszystkie wesela/potańcówki miałem jeszcze za dzieciaka i jakoś nie bardzo ułożyło się żebym miał okazję poćwiczyć taki spontaniczny, naturalny taniec sam na sam. Na swojej studniówce leżałem w szpitalu połamany po wypadku :(

Czy bardzo ją odstraszę jeśli powiem szczerze jak jest? Moja jedyna do tej pory (była) dziewczyna, bardzo mi to wypominała, jednak nigdy nie chciała mnie poduczyć, pójść na jakiś kurs czy coś.

2. Czy zgadzając się powinienem zapytać wprost o kwestie finansową? U mnie osoba towarzyszącą to były dodatkowe 2 czy 3 stówki, domyślam się że przy obecnej sytuacji może to być jeszcze więcej. O ile dla mnie to prawie żadne pieniądze, to wiem że ona może to odczuć, bo mieszka i utrzymuje się prawie że samodzielnie(sporadycznie prosi rodziców o pomoc) prawie 100km od domu rodzinnego. Niestety znając ją, raczej będzie się upierała przy tym że ona zapłaci bo ona zaprasza. W ostateczności planuje po wszystkim zaproponować rewanż w postaci wyjścia gdzieś sam na sam tym razem na mój koszt (chociaż pewnie tak czy siak będę chciał to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)), jak to zręcznie rozegrać?

3. No i tu chyba najbardziej nie dający spokoju temat. Nie chcę się użalać nad sobą, ale obiektywnie rzecz biorąc, ona jest przynajmniej 2 "ligi" wyżej jeśli chodzi o atrakcyjność. Zdecydowanie to najładniejsza dziewczyna jaką bliżej poznałem. Zwyczajnie mnie onieśmiela i do tej pory wszelkie przełamania z mojej strony wspomagane były alkoholem na odwagę. Domyślam się, że stres związany z tego typu imprezą może to tylko spotęgować. Jak sobie z tym poradzić i dobrze wypaść w gronie jej znajomych?

Dla zasięgu #zwiazki #niebieskiepaski #taniec

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637c9f0add11f5e05a119f19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Może i jest 2 Ligi wyżej ale widocznie jesteś fajny gość masz w sobie coś i się Tobą zainteresowała. Nie stresuj się idź jak na dobry melanż i nie schlaj się za bardzo. Powiedz jej wprost, że nie jesteś tancerz nie do #!$%@?, bo nie miałeś nigdy okazji się nauczyć ale nie zapieraj się przed wyjściem na parkiet poobserwuj innych trochę luzu i bedzie git ( ͡° ͜ʖ
ZrzędliwyKalafior: No łatwa sprawa bierzesz 0,7 lekko się rozpijacie, podłapujesz flow "imprezy" i wszystko jest udane. Jestem ciekaw w sumie jak wygląda zapraszanie przez dziewczynę na studniówkę... Też tak samo jak chłopak zaprasza dziewczynę czy może one od razu piszą choć się ruchać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri