Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień, kolejne manipulacje @L3stko. Podobnie jak 3 dni temu próbował on wciągnąć w swoje manipulacje i "analizy neurolisty" osoby niemające z listą nic wspólnego, tylko dlatego że śmiały one udzielić się we wpisie.. ale takie udzielenie się pasuje L3stko pod tezę o "osobach niezapisanych a zawołanych"...

Podobnie jak poprzednio nie miał o oczywiście odwagi postawić "@" przed nickiem wymienionej osoby, tak by (nie daj Boże!) nie mogła ona przyjść i wyjaśnić jego kłamstw. Cóż, ja to zrobiłem i efekty możecie zobaczyć na screenach niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo też L3stko udawał, że on wcale nie wie o co chodzi, i że tych swoich "analiz" on wcale nie prowadzi na potrzebę prowadzonych przez niego już od ponad 2ch miesiący "rozmów z moderacją" które "miejmy nadzieję, że skończy się banami za manipulację głosami. :)".

Także serio - nie chcecie stać się punktem zapalnym kolejnej rundy rozmów na linii L3stko-Moderacja? Piszcie tylko we wpisach z L3stkową "seal of approval" ( ͡º ͜ʖ͡º)


#bekazprawakow #bekazl3stko #bekazkuca #neuropa
Pobierz M.....a - Kolejny dzień, kolejne manipulacje @L3stko. Podobnie jak 3 dni temu próbowa...
źródło: comment_1669117629fseYHZqe6tdwsiG4ZyyhKo.jpg
  • 30
Ale inni będą płakać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sandrinia: nie no bez przesady. Jedyne co to pewnie k0nfiarze szampana otworzą xD Zresztą nawet dostanę bana i ktoś by żałował codziennego konfiarza to @Devhar robi świetną robotę i zacząłby opróżniać swoją kolekcję pokemonowych k0nfiarzy xD

Oboje działay jako backup samych siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kryspin013: nie chce mi się, jak chcesz to
@MglawicaKraba: Chłop tak się już zapędził w tej swojej życiowej misji udowodnienia gejropejskiego zpizgu że "fakty" przestały mieć już dla niego jakiekolwiek znaczenie.

Stwierdzam uzależnienie od wypoku w stopniu krytycznym, z "zabawnej" cała sytuacja powolutku ewoluuje w "żenującą", to nie jest autentyczny psychol (jak @Axelio) czy studenciak pierwszego roku filozofii któremu ubzdurało się że wszystkie rozumy pozjadał (jak @Brzytwa_Ockhama), to jest rzekomo dorosły facet który tworzy jakieś dziwne "analizy"
@Kryspin013: @maximilianan: @mnik1: eh, obadajcie to - @L3stko serio wierzy, że po dziesiątkach akcji typu
- przycięcie screna pod tezę, czasem dosłownie w połowie linijki
- zablurowanie "niewygodnych" (ale za uja nie dających się "fizycznie" przyciąć) części screena
- słynna akcja gdy wyblurował ze zdjęcia Godek logo konfederacji, po tym jak aborcyjne szambo wy.ebało tak mocno, że jego smród zaczął przeszkadzać nawet niektórym konserwom
- bajek o tym jak
@MglawicaKraba: Generalnie to w czasach studenckich kolegowałem się z typkiem który, jak później stwierdziliśmy, musiał cierpieć na niezdiagnozowaną mitomanię - kłamał non-stop, w sprawach tak ważnych jak i totalnie błahych, ciągle wymyślał bajeczki, ciągle tworzył historyjki w których prezentował się jako bohater...

...dokładnie tak samo jak @L3stko. Dosłownie. Patrzę na niego i widzę mojego kolegę Krzysia, z czasów studenckich, który prosto w oczy wciska mi kit że zaliczył kolokwium, ba,