Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: Ja wolę i tak Ukraine bo Osłabia rosję a Polsce jest to na ręke.


No ja oczywiście też, tylko że wrzucanie takiego czegoś do sieci tylko im szkodzi. Na pewno obie strony tego się dopuszczają, bo to wojna ale ogólnie słabo.
@ImNewHere: ale co tutaj chcesz wybraniać? Przecież od początku wojny wiadomo, że jedna i druga strona kasują jeńców, wszystko zależy na kogo się trafi. Albo trafisz na Ukraińca który dopiero co przyjechał na linię frontu i nie ma jeszcze zrytej psychy, albo trafisz na Ukraińca z przejściami, z dużym "stażem" na linii frontu, przesiąkniętego nienawiścią do ruskich za zabitych współtowarzyszy. Po kacapskiej stronie mam wrażenie, że jest gorzej, bo tam znajdują
@ImNewHere: Może znaleziono to na telefonie jakiegoś martwego Ukraińca, bo jeżeli sami takie coś postują, to są głupi.

Huk wie co tam się wydarzyło. Nie oszukujmy się, ich codzienne zadania nie polegają na ciągłym przechwytywaniu jeńców, wożeniu ich, karmieniu, papierosku i rozmowie, bo zajmowaliby się tylko tym. Jacyś wyżej postawieni są brani do niewoli, żeby móc ich wymienić a zwykły piechur kulka w głowę i spokój. Niestety, to ludzie, którzy biegają