Wpis z mikrobloga

@firyt: allegro podróbkami stoi. Spróbuj kupić słuchawki Marshalla ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba sobie wejść na forum i poczytać co sprawdzić żeby potwierdzić oryginalność (poza jakością dźwięku oczywiście, ale ktoś kto nie zna modelu może się nabrać).
no w sumie z perspektywy allegro, to co maja zrobic jesli nie przyjdzie mail z zazaleniem od producenta?


@some_dev: Powinni o tym zacząć już myśleć na poważnie, bo aspirują do stania się "dropshipperem" na polskim rynku. Czyli to oni będą wprowadzać produkty na rynek tak naprawdę. To że dostarczy poddostawca, nie powinno mieć już znaczenia.
@firyt: a więc jednak! Kupiłem sobie ORO bo dawno nie piłem i mi przyszła właśnie nie dość że w jakimś takim odstającym trochę od normy opakowaniu to kawa była malutka i po prostu spalona, zupełnie jak te ziarna na zdjęciu. Ciekawe czy ten sam sprzedawca, zzapodasz na priv?
@firyt polecam bleu orca coffe, kawa dużo fajniejsza niż ta. Kiedyś też ta kawę piłem i też kupiłem na allegro i była padała. Potem kolega polecił blu orce i jest dużo smaczniejsza a też wychodzi 50 zł za kg.