Wpis z mikrobloga

Jak tam cyfrowy pienionszek? Nadal uśredniacie bo to już dołek?
Teraz to już na bank odbije a nie tak jak po j3bnięciu na ryj z 60, 50, 40, 30, 20 :D
Siła cyfrowego pienionszka miała byc ostoją w trudnych czasach xD
Módlcie się, zeby np Chiny nie wprowadziły surowych regulacji lub jakis inny znaczacy kraj bo to taki prądożerny ten cyfrowy pienionszek :D
Do tego krypto to ostoja manipulacji, ukrywania majątku, mekka wyłudzaczy, na nieporównywalną skalę.
#gielda #kryptowaluty
  • 46
@widmo82:

Powiem Ci, że mnie cieszy obecna sytuacja, i mam nadzieję, że zmierza ona do definitywnego zaorania tego dziadostwa. Kapitał z normalnych i zdrowych spółek uciekł na spekulacyjne gówno – do zwykłych piramid finansowych!

A na domiar złego (no to lata temu oczywiście), zaczęły się problemy z kartami graficznymi... przez co rynek gier też mocno ucierpiał, meh.

Teraz trochę wraca to CHYBA do normy. Dolar drogi no to też... też te
@emjot86:

Pewnie nie polecą, na pewno nie od razu. Jednak z całą pewnością kapitał, który będzie ulatniał się z kryptowalut, zostanie chociaż w części gdzieś ulokowany. To logiczne.
Kapitał z normalnych i zdrowych spółek uciekł na spekulacyjne gówno – do zwykłych piramid finansowych!


@Thorrand: to teraz jeszcze wyjaśnij dlaczego lokowanie kapitału w takim a nie w innym miejscu (przez innych ludzi) ma na ciebie negatywny wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro rynek jest irracjonalny a ty masz pewność że masz rację to pakuj po jaja na lewarze w ten ticker jest normalny i zdrowy.
@kexus512:

Wyjaśniłem. Np. rynek gier komputerowych, a jestem graczem (nie tylko giełdowym) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro rynek jest irracjonalny a ty masz pewność że masz rację to pakuj po jaja na lewarze w ten ticker jest normalny i zdrowy.


No przecież sobie siedzę na polskich spółkach, i raczej nie narzekam. Choć inwestowaniem niestety nazwać tego nie mogę.
Wyjaśniłem. Np. rynek gier komputerowych


@Thorrand: ale wy jesteście dzbany z tymi kartami. Kumam jakby zdrożało tylko krypto i karty. Ale #!$%@? wszystko zdrożało - nieruchy, używane samochody także żarcie (jakbyś nie zauważył), bo nadrukowali w #!$%@? hasju. Co ty spałeś pod kamieniem? Drogie karty to wynik pompowania gospodarek pustym hajsem, i ludzie bez namysłu konsumowali nie oszczędzając ani grosza. Giga popyt (przy niskiej podaży - lockdowny) tworzy giga ceny.
@kexus512:

Ale co mam Ci wyjaśnić? Jestem szarym człowiekiem, zwykłym Mireczkiem – zapytałeś się mnie – szary Mireczku, czemu Cię to #!$%@??

Odpowiadam: Moda na kryptowaluty od ~2015 pośrednio odbiła się negatywnie na rynku gier komputerowych. Nie ma nowych, fajnych gier.
ale wy jesteście dzbany z tymi kartami. Kumam jakby zdrożało tylko krypto i karty. Ale #!$%@? wszystko zdrożało - nieruchy, używane samochody także żarcie (jakbyś nie zauważył), bo nadrukowali w #!$%@? hasju. Co ty spałeś pod kamieniem? Drogie karty to wynik pompowania gospodarek pustym hajsem, i ludzie bez namysłu konsumowali nie oszczędzając ani grosza. Giga popyt (przy niskiej podaży - lockdowny) tworzy giga ceny.


@Corona_Beerus:

Co Ty bredzisz? Mówię o sytuacji