Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: wspierać to jedno a tłumaczyć nawet najgłupsze decyzje to co innego. Ja tez wole zeby wygrało UA i bardzo sie ciesze ze tyrają ruskich, ale nie przełknę tego ze ktoś kto wspiera UPA i twierdzi ze nikt nie wymordował polaków i kłamie w żywe oczy zostaje ministrem spraw zagranicznych. Zostaje awansowany ze zwykłego ambasadora. Twoja działalność tutaj to agitacja i w mojej ocenie udawanie polaka. Moi dziatkowie uciekali przed tymi
@printf: I naprawde sadzisz, ze szerzenie nienawisci wzgledem ukraincow przez konta, ktore swoja aktywnoscia nigdy nie byly anty-ruskie to jest prawdziwa opinia prawdziwych ludzi? Bo wedlug mnie nie, dlatego mnie tam widzisz.
Przypatrz sie na te konta, wiekszosc z nich nigdy zlego slowa na putina czy rosje nie powiedziala, ciekawe?
Jestes na wykopie od 8 lat a nie pamietasz wykopowej afery z trollowaniami internetowymi i agencjami PR, albo chocby obajtkowymi botami
@BayzedMan: sledziłem konflikt UA Rosja od czasów majdanu i nigdy na tagu nie było takiej polaryzacji w jedną stroną. Był pluralizm i dyskusje. Były osoby o różnych poglądach nielubiany stadler oraz wittman i jakoś nikt ich nie wyzywał co kwadrans od onucy (smialiśmy sie z ich głupoty ale to tyle). zapytaj szurszur ayro i innychych Mirków którzy później śledzili konflikt w Syrii. To co zrobiliście z tego tagu to śmietnik informacyjny.