Wpis z mikrobloga

To co zrobiliście z tego tagu to śmietnik informacyjny. I to ze ty masz obsesje i widzisz wszędzie onuce sprawia ze odbieram cie jako ukraińskiego trolla bo spełniasz wszystkie wymagania.


@printf: Chyba sobie kpisz. Aryo odszedł międzyinnymi dlatego, że masowo był zgłaszany do moderacji i tam mu losowo wycinała wpisy i dodawała tag polityka bo ruskie trolle spamowały moderację. Sam obserwuję to co sie tu dzieje od 7 lat i włąsnie od 7 lat przyglądam sie kolejnym falom ruskiej propagandy.

Kto tu spamuje zdjęciami z wiecu jakichś lokalnych oszołomów sprzed 20 lat tylko dlatego, że jest tam flaga UPA? Kto wypordukowane kilkaset wpisów na jedno kopyto o przeprosinach?
Kto stworzył kilkanaście kont tylko do siania spamu w
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - > To co zrobiliście z tego tagu to śmietnik informa...

źródło: comment_1669072833Ax5Huuyxxl9pNnKvtj0gq8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: wrzucanie +18 materiałów które powodują ze reklamodawcy sie wycofują było powodem moderowania nie zadne polityczne sympatie i antypatie. Pamiętam ten tak z czasów kiedy nie miałeś tu nawet konta wiec dobrze wiem o czym pisze i bany były zawsze. To ze macie syndrom oblezonej twierdzy i wszedzie widzicie onuce to sprawa dla psychiatry niestety nie dla moderacji. Też mi sie nie podoba to troche ale to nie ja płace
  • Odpowiedz
@printf: Chłopie większość kont które tu spamuje i nie dodaje merytorycznych treści została utworzona w kilka dni/tygodni temu, większość po wybuchu wojny. Sa też starsze stażem konta śpiochy, które przez 2-3 lata miały praktycznie zerową aktywność a po wybuchu wojny setki i tysiące wpisów. Kto tu robi ściek informacyjny i kto obrywa masowo bany za multikonta?

Jak widzę dziesiątki i setki zbanowanych kont siejących rosyjską propagandę czy to oblężona twierdza
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Aha czyli wg ciebie odpowiednik brauna w ministerstwie UA jest super? Będziemy teraz spijać sobie z dziobków nawet najbardziej debilną decyzje UA? Myślisz ze to wyzywanie od onucy każdego kto ma inne zdanie niż ty przysporzy więcej szkody czy pożytku? To ze pojawiają się zielonki to fakt i co z tego. Ja potrafię odfiltrować ziarno od plew i łykam propagandy UA i RU bo tylko naiwniak sadzi ze są
  • Odpowiedz
@printf: Odpowiesz na jego pytania odnosnie tego?

Kto tu spamuje zdjęciami z wiecu jakichś lokalnych oszołomów sprzed 20 lat tylko dlatego, że jest tam flaga UPA? Kto wypordukowane kilkaset wpisów na jedno kopyto o przeprosinach?

Kto stworzył kilkanaście kont tylko do siania spamu w temacie ukrainy?

Pluralizmem jest pójście pod rękę z ruską
  • Odpowiedz
@BayzedMan: jak by polski był twoim ojczystym językiem to rozumiał byś pojęcia ironii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie zbyt dobrze sobie radzisz w tej materii

Na co mam odpowiedzieć na stek anegdotycznych dowodów i tez bez argumentu xD
  • Odpowiedz
@printf: Weź bujaj się z takimi tanimi chwytami erystycznymi.
Drażnił mnie Wiatrowicz, wkurza Melnyk, Natanjahu, Lapid, Le Pen i wynik wyborczy AfD czy die linke gdybym mial na to wpływ to bym inaczej to wszystko urządził. Mianowanie Melnyka to strzał w kolano ale histeryczne reakjca to jeszcze większa głupota niż sama nominacja.

Mamy byc jak rosja i dyktować kto ma rządzić a jak źle wybiorą to wprowadzić embargo na mięso, jabłka albo wstrzymać dostawy broni?

Myślisz ze to wyzywanie od onucy każdego kto ma inne zdanie niż ty przysporzy więcej szkody
  • Odpowiedz
histeryczne reakjca to jeszcze większa głupota niż sama nominacja.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie głupota jest próba usprawiedliwiania która to powoduje ze ludzie stają sie bardzo zacietrzewieni w swoich przekonaniach i zaczynają dyskusję. Jak by nie to obśmiewanie i bagatelizowanie zbrodni jakiej UPA sie dopuścili to rozmowy by nie było.

Typki piszą mi tu co mam myśleć bo "ukraincy bedą źli i sie będziemy kłócić" (jeśli przyjaźń miedzy 2 krajami może sie posypać
  • Odpowiedz