Wpis z mikrobloga

Co jest #!$%@? z tą gowno kartą? Ostatnio ją kupiłem, doładowałem jeszcze z pare dych do tej tportmonetki, pojeździłem jeden dzień odbijając się przy każdym wyjściu i nagle z ponad 70 zszedłem do 3 zeta! A moje wiadomości jak na razie mają w dupie. Ktoś tak miał? Co robić jak żyć?
#peka #poznan
  • 43
@Profanumopus:

Te dwa wycinki co wrzuciłeś z historii tportmonetki są mało czytelne.
Jeśli naciskasz +N i przykładasz kartę to jakbyś płacił za dwie osoby (siebie i dodatkowo osobę dorosłą).
Jeśli doładowujesz przez internet i nie robiłeś transferu środków na kartę w czytniku to też powinna być inna kwota na saldzie.
@Lord_Jim: Dobra, to załóżmy że ta kwota na saldzie jest z tego że płaciłem jak za 2 osoby i z 15 na karcie zszedło to do tych 3 złoty. Jak jutro dam ten transfer e-biletu to karta powinna wchłonąć te 6 dych i saldo ponownie będzie się zgadzało?
@Profanumopus:

No właśnie to jest dziwne.
Mój wycinek salda pokazuje 11,84 zł (dzisiaj zrobiłem doładowanie na 10 zł) i jutro wsiadając zrobię transfer na kartę PEKA. Zatem saldo nie jest sczytywane z karty (bo transfer dopiero będzie jutro).

O której masz ostatnią aktualizację salda?
@Profanumopus:

Za dużo trochę niewiadomych z Twoimi przejazdami. Ale wierzę, że ogarniesz spokojnie ten temat.
Pamiętaj - po transferze środków na kartę, ZAWSZE się odbij na wejściu i wyjściu z pojazdu.