Wpis z mikrobloga

Co jest #!$%@? z tą gowno kartą? Ostatnio ją kupiłem, doładowałem jeszcze z pare dych do tej tportmonetki, pojeździłem jeden dzień odbijając się przy każdym wyjściu i nagle z ponad 70 zszedłem do 3 zeta! A moje wiadomości jak na razie mają w dupie. Ktoś tak miał? Co robić jak żyć?
#peka #poznan
  • 43
Ostatni raz korzystałem z tportmonetki kilka lat temu, ale jeśli dobrze pamiętam to działało to tak że jak jesteś sam to tylko przykładasz i nic nie klikasz na czytniku. Klikasz jak chcesz kupić dodatkowy bilet (czyli w sumie mieć dwa) na przykład w sytuacji jak jedziesz z kimś kto nie ma karty


@Benzen: jedna wersja kart jest taka jak mówisz. W innych sie wlasnie kupuje bilety przez nacisniecie "bilet normalny" etc
@Benzen: jeśli tak to działo to jak miał rozróżnić taryfę normalną od ulgowej? Ja klikałem na to N żeby mi liczyło właśnie po normalnej taryfie.


@Profanumopus: Domyślnie nalicza normalną a jak chcesz ulgowe to idziesz do punktu i tam nabijają Ci ulgę na kartę (pokazujesz na przykład legitymację i ustawiają Ci domyślne ulgowe na określony czas)