Wpis z mikrobloga

Ma ktoś klawiaturę HyperX Alloy Elite 2? Orientujecie się może czy da w niej radę łatwo wymienić switche czy wymaga to zabawy z lutownicą? Z tego co posprawdzałem w necie, to niestety się bez tego nie obejdzie ewentualnie, ale wolałbym się upewnić.

Niektóre klawisze przestały mi działać, czasami muszę kilka razy nacisnąć przycisk, żeby zostało to zarejestrowane. Co zabawne są to losowe przyciski, raz nie działa "a" czy "m", by zaraz był problem z controlem np. Więc nie jest to kwestia zabrudzenia, rozbieranie i czyszczenie sprężonym powietrzem czy nawet psikanie WD-40 nic nie da (°°

Klawiatura oczywiście po gwarancji, więc zapewne czeka mnie zakup czegoś nowego, więc tutaj drugie pytanie: co tam warto teraz z mechaników kupić? Potrzebuję czegoś z podświetleniem, na kablu i pełnowymiarową.

#pcmasterrace #klawiaturamechaniczna #sprzetkomputerowy #gry
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lookazz: może to jednak jakiś zimny lut lub uszkodzona ścieżka na płytce klawiatury skoro usterka występuje losowo na różnych klawiszach? Jeśli to byłby faktycznie switch to wydaje mi się, że byłoby to bardziej powtarzalne na konkretnym klawiszu.