Wpis z mikrobloga

@Merdarion_PL: ja dopiero teraz poznaje co to lagi jak wracam z eskpaday opędzlować towar w Solitude, akurat trwa jakiś event i pełno graczy lata po całym Skyrimie... niemniej jednak do Greymoor mało kto się zapuszcza, może dwóch gości tam spotkałem, cholernie klaustrofobiczna i obrzydliwa lokacja
@tarkaz: jak dla mnie Blackreach ciekawsze niż powierzchnia Zachodniego, ale jakieś takie "ciasne" się wydaje. Nie ujął mnie ten chapter generalnie, Elsweyr było o niebo lepsze.
@Biszkopcik: Do 50go lvla nie ma różnicy, ale potem dochodzą CP i obrażenia zaczynają rosnąć. Spory minus jest taki, że wymagający overland content prawie nie istnieje poza world bossami, cały endgame to dungeony/triale.
Jak się przekonałeś do tej gry?


@Biszkopcik: gram dla fabuły i sobie questuje, mam kilka postaci z czego każda ma inny build i sa w różnych miejscach w tamriel i w różnych gildiach, przeżywają zupełnie rózne przygody ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra daje mi dokładnie to czego oczekiwałbym od TES, czyli uczucie przygody na szlaku, te wszystkie rzeczy związane z mmo są dla mnie w tle, po
to była tam masa ludzi


@Biszkopcik: właśnie dlatego, jakbyś poszedł tam sam, albo tylko ze swoim party to byłoby inaczej, mi się udało pokonać kilku world bossów w pojedynkę na wczesnym etapie, ale jak wyjdziesz z początkowych stref to solo z bossem i jeszcze na niskim levelu jest niewykonalne, musi być healer, musi być jakiś tank, to jednak mmo