Wpis z mikrobloga

@Kranolud: Liczba Ukraińców widzę rośnie z każdym wpisem. Jeszcze wczoraj to było 7 mln. Ale ta inflacja #!$%@?.

Co więcej wiele kont nagle się "przebudziło", po latach nieaktywności, w ostatnich dwóch tygodniach. Moderacja powinna zrobić w końcu blok na postowanie jeżeli konto nie było używane x-czasu.
  • Odpowiedz
@Kranolud: 1,85 mln kradnie ludziom pesele i będzie za nich głosować.

Ja tylko zwracam uwagę na to, że liczby są fałszywe we wpisie z obrazka, przez co można go zwyczajne zdyskredytować. Typa chyba mam na czarnej.
  • Odpowiedz
@Kranolud: nie wolno krytykować Ukrainy ani Ukraińców ani dostrzegać problemów, bo wtedy się jest onucą. Ukraińcy są doskonali a Zełeński to megachad. Codzienne przypomnienie. Nie ma ukraińskich trolli na wykopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kranolud: jak zobaczyłem ten wpis to aż mnie dzwignęło i już chciałem mu napisać coś dosadnego, ale zrezygnowałem bo raz, że do tego cymbała nic nie dotrze a dwa, że nie warto marnować nienawiści na taką miernotę.
  • Odpowiedz
a w czym się myli napisz


@manyec: on się nie "myli" tylko najzwyczajniej łże jak pies. Nawet skrina wkleił z 300gospodarka ładnie uciętego, żeby zostało na nim "wjechało 7,85 miliona" ale żeby nie było widać "wyjechało 6 milionów." O tym, że Ukraińcy "zaczynają rządzić krajem" to już szkoda gadać.
  • Odpowiedz