Wpis z mikrobloga

#redpill #wyglad #niebieskiepaski #rozowepaski
#blackpill #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
#tinder #looksmaxing #mikro

Czy laski (załóżmy do 25 lat) lecą bardziej na taka szczupłą sylwetke ale estetyczną i atletyczną, jak zdjecia 1 wierz?
Czy może taki bardziej gymrat, jak drugi wiersz.

Dodam, że rek pierwszy gość jest gdzieś 195 cm wzr, więc ciężko mu też o taką bardziej bulk sylwetkę. Ten drugi to Kamil Szymczak, dosyć niski (czyba ponozej 180) ale jest większy proporcjonalnie. Ostatni typ, to Olivier Forslin, kultyrysta. No to już trochę ekstremum ale jest dosyc estetyczny, jak na te rozmiary.

Kwestia twarzy to tutaj w miare podobnie. Każdy z tej trójki ma twarz powyzej sredniej ale ten pierwszy (3 pierwsze zdj) chyba najbardziej twarz modelingowa. Według mnie najlepiej.
No ale pomijajac to, to jaka sylwetka jest dla większości mlodych dziewczyn i małolat najbardziej hot? Czy w przypadku tego pierwszego goscia twarz i wzrost na tyle załatwiają sprawe, że juz nie potrzebuje cisnac na silce (masowac)? Oczywiście ciało ma tez mega spoko, wąskie biodra, szerokie bary (bo to pływak) ale nie ma tutaj za duzo siłki pod względem kulturystycznym, czy aestetycznym.
LadnyChlopczyk - #redpill #wyglad #niebieskiepaski #rozowepaski 
#blackpill #logikar...

źródło: comment_1669027487Fy6I9YZZwMviHPK7jy2pYV.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: No ale jest też takie coś jak Roidcel, czyli ktoś zbyt masywny dla kobiet. Nawet nie trzeba brac sterydów.
Mnie np. dziewczyny chwalily za brzuch, czy szerokie barki ale ja im sie wgl podobałem przez wzrost i twarz.
I też te same laski krytykowaly niektórych gosci, ktorzy je podrywali np za lekka oponke, którą było widać przez obcisly golf. Także skinny fat troche odpada, chyba ze niewielki. Ze po
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: twarz > wzrost > budowa ciała. a co do samych mieśni to wiadomo że ten ostatni bo dziewczyny lecą na taki "lekki zarys mięśni" ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz że one wiedzą jak ciężko jest dla takiego #!$%@? chłopa samemu sobie zastrzyk zrobić w poślada?
  • Odpowiedz
@Kapitan_dpa to jest w ogole zabawny paradoks, z jednej strony - kobiety mysla, ze cwicza tylko zawodowi kulturysci, a natural cwiczacy 5 lat to

no widac ze porobi pompki raz w tygodniu


A z drugiej strony - na widok sztangi i hantli boja sie, ze beda mialy 50 cm w obwodzie bicepsa po 2 treningach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JudeMason: Większość 7, im chcesz wyżej tym więcej musisz robić. Jeżeli celujesz w 9 to musisz mieć fajną sylwetkę. Jeżeli celujesz w 10 to totalny gymrat jak goście z drugiego wiersza, oni obracają topowe julki.
  • Odpowiedz