Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wizualizacja łazienki w 3D według projektu. Jaka cena za takie coś? Bo mam takie zlecenie.
#grafika3d
#blender
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@G123: to zależy od tego ile czasu na to poświęcisz. Pomyśl. Na pewno więcej ci czasu zajmie wizualizacja z umeblowaniem i teksturami z oświetleniem przybliżonym do rzeczywistego niż sam render pustych ścian z drzwiami i podłogą :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nizax: tak wiem, ale zakładając że wszystko w fajnej jakości z wyposażeniem. Chciałbym znać jakieś widełki tak orientacyjnie
  • Odpowiedz
Wizualizacja łazienki w 3D według projektu. Jaka cena za takie coś? Bo mam takie zlecenie.


@G123: Z 500 złotych ludzie zrobią, chyba, że sporo customowych rzeczy to sky is the rocket.
Ale tak w ramach rozsądku taka gdzie trzeba trochę pomodelować i porobić mocno custumowych materiałów to max 4000 zł
  • Odpowiedz
@G123: Jeżeli to modern design czyli duże płytki, szyba i randomowa ceramika to z 500 zł, jeżeli konkretne modele które trzeba zrobić to ja bym robił do 1k, a jak turbo fancy design to pewnie do 2k, ale to już zakładam dla producenta na okładkę katalogu. 4k za render łazienki w Polsce? Nie sądzę żeby ktoś tyle zapłacił, tyle to weżmie projektant wnętrz za projekt z prostymi wizkami.
  • Odpowiedz