Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #shitcoin

Od pewnego czasu mam kanał callerski, dziś puszczamy swojego tokena z okazji mundialu. Dotyczyć on będzie hazardu oraz drużyny Argentyny. Wrzucę tutaj jako jeden z pierwszych kontrakt: https://t.me/DrunkDavidCalls Ogólnie puszczamy już z kolei któregoś eventowego coina, nasz najlepszy zrobił 900$ mc - 90kmc w zaledwie dwie - trzy godziny i trzymał floor 40 - 50k przez długi czas.

Zapewniam was, że projekt jest legitny i współtworzymy go ze sporym polskim community, więc będziemy go pchać wysoko. Dodatkowo mamy sporo callerów zza granicy. We will see. Start 19 - 20, polskiego czasu, pozdrawiam!

*Pamiętajcie, że inwestycja w kryptowaluty, a szczególnie Degeny to wielkie ryzyko, grajcie tym co możecie przegrać
  • 16
Od pewnego czasu mam kanał callerski, dziś puszczamy swojego tokena z okazji mundialu. Dotyczyć on będzie hazardu oraz drużyny Argentyny.


@drippinsauce: Kolejny projekt Ali albo Miły? dacie info kiedy wychodzicie czy trzeba na discordzie/telegramie siedziec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cr_7: kolejny? stary... twoj zegar zatrzymal sie chyba w 2021, bo z rok nic osobiscie nie wypuszczalem. Zapraszam do naszego community zeby byc na biezaco. PS. niceguy to persona non grata nawet juz u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wpisynienawisci: no tak, ale przypisujesz mi jakies gemy o ktorych nic nie wiem ;p
cgift, ktory byl pierwszym gemem z rewardami na polskim wykopie (350k mcap), a potem santa horny ktory mial zmienny max wallet i nie odniosl sukcesu (z 70k mcap). w calej mojej karierze raptem 2 coiny.

a ten ktory dzisiaj powstaje owszem - ogarniamy go na naszym discordzie ale ja devem nie jestem. tak jak dawid pisze dogadani