Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
987 485 + 19 = 987 504

Pani lekarz mówiła, "2 tygodnie bez roweru" ale chyba się nie spodziewał, że nie #!$%@? dwóch paczek antybiotyków które mi przepisał na parę stopni gorączki, która ustąpiła po dwóch dniach, i ból głowy, minął tydzień i #!$%@? tą konowałkę (a raczej przedstawiciela handlowego), wracam na szlak ( ͠° °)

#rowerowyrownik #rower #mtb

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1668936998ZgUPg34VbNFiJuJdEAq6jr.jpg
  • 15
@kasiknocheinmal: weź mi podpowiedź, bo się znasz widzę, czy na podstawie osłuchania płuc, nie mierząc nawet temperatury można stwierdzić czy infekcja jest bakteryjną czy wirusowa? Bo rozumiem, że antybiotyki działają tylko na bakteryjne i np na taką grypę czy covid nie pomogą.
@sylwke3100: zdam ci relacje w razie czego, moim zdaniem tydzień na miodach i herbatach wystarczy, czuje się dobrze, mam idealna temperaturę, mam apetyt, jedyne czego mi brakuje to ruch, nie lepiej bym poleżały jeszcze tydzień na antybiotyki to zaraz by mi kręgosłup wyprostowało, 20 lat nie żyje bratku, znam swój organizm, wiele razem przeszliśmy.
@T1001: nie można, ale myk jest taki, że infekcje wirusowe łatwo łączą się z bakteryjnymi, bo jeśli masz np. proces zapalny w tkance , to ona jest bardziej podatna na infekcje bakteryjne. Przy zapaleniu płuc antybiotyk idzie praktycznie na dzień dobry jeśli ono jest większe, właśnie z tego powodu.
Nie jestem lekarzem, nie wiem co tam się działo, ale w takich sytuacjach często to jest dawane, żeby zapobiec dalszemu rozwojowi i
@THE_FIV: wiem, wiem to straszne jak ludzie wychodzą z domu, amatorka, ja mam specjalnie spłaszczony namiot, butle, zapas żywności, także mogę leżeć w strefie śmierci i czekać na karetkę.
@THE_FIV: ależ ty jesteś bezkompromisowy, cóż za pokłady nie zmonconej niczym ironii, jak tafla rtęci. Muszę cię zasmucić, śmieciarki są zarezerwowane dla takich górnolotnych artystów jak ty, ja płace ZUS i karetka wjedzie na bombach żeby oświetlić miejsce ładowania dla helikoptera, tymczasem ciebie razem z puszką zawiozą na parking policyjny i tam będą dochodzić którego to ręką mogła prowadzić i ile ma promili.
@T1001 klasyka, na 10 przepisan antybiotykow przez rodzinnego, wzialem tylko raz jak miałem crp wysokie które sobie sam zbadałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak niema wysokiej gorączki to samo przejdzie za pare dni.
@kasiknocheinmal: byłem w lutym u jednej lekarki, która szczerze powiedziała mi wprost "ten antybiotyk nie pomoże, ale przepiszę". Później bawiłem się z ampułkami tak żeby nie poharatać sobie paluchów, nie wrzucić szkła do środka albo pod nogi i wymieszać zawartość z wodą żeby ją wypłukać.
Lekarz handlarz, a ampułki to powinni zlikwidować i zaorać wszelkie ich fabryki.