Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytania od amatora #perfumy do bardziej doświadczonych.

1. Spędziłem trochę czasu w "wąchalniach" i szczerze mówiąc nic mnie nie zachwyciło a ceny jak z kosmosu. Z sieciówkami coś nie tak czy nie umiem wydobyć piękna tych zapachów xd? Jest sporo zapachów ciekawych ale ciekawych do powąchania na chwile a nie żeby je nosić na co dzień.
2. Czy można nosić świeże perfumy cały rok? Z wszystkich, tylko taki typ mi się podoba i w nich myślę, że czułym się dobrze
3. Co mogę polubić i co będzie bardziej budżetowe jeśli nawet podobają mi się: YSL cologne blue, Armani AdG PH, nawet Bleu de Chanel, YSL La Nuit i niech będzie też ten Dior Sauvage?

#niebieskiepaski #modameska ?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63794df5079dfc321f9782eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytania od amatora #perfumy do bard...

źródło: comment_1668896292ovWDvPQaDeNdH8gMu6SGiK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale coś ci się musi podobać bardziej, a coś mniej. Zobacz, jakie wspólne nuty i akordy mają te, które lubisz, i szukaj na fragrze.
Można też szukać w danych grupach zapachowych, ja na przykład popadam ze skrajności w skrajność, i oprócz świątynnych kadzidlaków, uwielbiam neroli pod każdą postacią.
A w ogóle to trzeba przewalić kupę forsy i przerobić dziesiątki odlewek i próbek, żeby znaleźć coś fajnego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak podoba ci się YSL La Nuit to może ci podejdzie Trussardi Riflesso, zapach w podobnym stylu. Możesz też spróbować Armani eau d'Aromes, odrobinę podobny do La Nuit, ale dużo bardziej świeży, tylko nie zrażaj się, bo przez pierwsze 5-10 minut pachnie średnio, po tym czasie zmienia się nie do poznania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
3. Szukaj arabskich klonów,
2. Jeśli za swiezaczki masz na myśli cytrusy to raczej słaba opcją na chłodniejsze pogodę. Jeśli bardziej miałeś na myśli zapachy czyste jak np Prada LHomme to jest wiele podobnych na kazda porę roku.
1. Monotonnia koncernów których zapachy maja się sprzedawać masowo i mają być bezpiecznymi zapachami podobajacymi się masom.
  • Odpowiedz
1. Spędziłem trochę czasu w "wąchalniach" i szczerze mówiąc nic mnie nie zachwyciło a ceny jak z kosmosu. Z sieciówkami coś nie tak czy nie umiem wydobyć piękna tych zapachów xd?


@AnonimoweMirkoWyznania: Też sie ostatnio nad tym zastanawiałem dlaczego ten sam zapach podoba mi sie psiukając go w domu, a w sklepie juz niekoniecznie. I z sieciowkami jest problem, że w takiej siforze czy daglasie nie jesteś w stanie dobrze
  • Odpowiedz