Wpis z mikrobloga

@niewiempoco oni to wiedzą kocie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@crest: Ja dopiero kilka miesięcy wpadłem na ten pomysł ...blisko godzina dodatkowego materiału w ostatniej części i średnio pod 30 minut w każdym odcinku? Wow... powaliło mnie to! :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@crest: w Hobbicie największym rozczarowaniem było zrobienie z tego trylogii zamiast drugiego filmu. Pierwsza część w kinie była dla mnie niezwykłą przygodą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@crest:

PoR rozczarowaniem nie były. Było wiadomo, że to chłam jeszcze przed premierą.

Wiedźmin był ogromnym rozczarowaniem. Bo nadzieją napawał główny odtwórca roli Geralta, który sam jest fanem
  • Odpowiedz
@crest: Pierwsze i trzecie od początku było wiadomo, że będą gúwniane, a Hobbit ma/miał ukryty potencjał. Obejrzyjcie sobie za to fan-edit Topher Grace, najlepszy oprócz trylogii film high fantasy, jaki istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: Nadal sie zastanawiam, jak dobre mogłyby to być filmy, gdyby nie chciwość studia na rozciągnięcie tego do trylogii. W ogóle, dobrym komentarzem w stosunku do żałosnej trzeciej części, jest fakt, że puszczali to w tv na HBO COMEDY xD
  • Odpowiedz
@crest: Hobbit był całkiem niezły, ale śmiało można było go skrócić do dwóch filmów. O ile rozumiem częściowo narzekania na CGI - chociaż uważam, że ludzie, którzy na to narzekają powinni jeszcze raz uważnie obejrzeć #lotr, bo niektóre sceny wyglądają tragicznie - tak nie rozumiem narzekania na to, że Hobbit jest kolorowy, wesoły i nie jest depresyjny i brudny jak lotr. Jak ktoś oczekiwał powtórki z Władcy
  • Odpowiedz
@crest: Rings of Power były przecieki przed premierą, że kiepskie. Więc zostaję wiedźmin i hobbit. Na hobbita byłem mega napalony, bo to moja ulubiona ksiązka, a w filmie historia została tak zmasakrowana, że głowa mała. Mimo wszystko jeśli patrzeć tylko na to jako film a nie ekranizacje to jako tako się to trzyma. Słabo bo słabo ale zawsze. Wiedźmin z kolei był mniej przeze mnie wyczekiwany, bo nie jestem jego
  • Odpowiedz
@Gigamesh: Wiele osób uważa Władce Pierścieni jako benchmark dla innych filmów w tym klimacie (i słusznie), warto zauważyć kiedy dany film powstał - pierwszy LOTR 2001, pierwszy Hobbit 2012, pierwszy sezon Wiedźmina 2019, Pierścienie Władcy 2022. Wniosek nasuwa się taki że im wcześniej dany film powstał tym jest lepszy ponieważ, im dalej płynie czas tym zmienia się podejście do tworzenia filmów (na gorsze). Największym rakiem tego wszystkiego jest obecnie poprawność
  • Odpowiedz
@crest: w przypadku władcy pierścieni ciężko mówić o rozczarowaniu, bo nie miałem w stosunku do tego serialu żadnych oczekiwań, nawet nie wiedziałem, że powstaje. usłyszałem po nim dopiero jak po premierze ludzie zaczęli narzekać, że jest gownem. co do witchera natomiast, tu mialem nadzieję, że będzie coś fajnego, ale już po 2 odcinkach zalatywało kałem i nawet nie dałem rady go dokończyć. hobbit natomiast mi siepodobal
  • Odpowiedz