Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nembutal: xD spoko tylko ja podobałam powody jakie mogą mieć kobiety z ankiety, mi absolutnie Ukraincy nie przeszkadzają, a wręcz super jakby wojna się skończyła i panowie by wrócili do Pl i swoich rodzin tutaj. Po prostu śmieszne jak wykopki sobie wymawjają jakieś powody matrimoniale, a to raczej ostatnie o czym myśli większość kobiet (i Polek i Ukrainek) w kontekscie negatywów obecnej sytuacji
@future_taylor: ale co to za obrzydliwa manipulacja? Polacy, bez względu na płeć i wiek, mają pozytywny stosunek do imigrantów z Ukrainy. Najbardziej sceptyczną tu grupą są wyborcy Konfederacji (a i tam, o dziwo, aż 59% jest na 'tak'). Wklejony przez Ciebie screen bez kontekstu wprowadza w błąd, bo sugeruje, ze większość młodych kobiet jest nastawiona negatywnie. Wklejam wykres z cytowanego sondażu dla oko.press i link do całego artykułu: https://oko.press/wyjatkowa-postawa-wobec-uchodzcow-z-ukrainy-sondaz-oko-press
Pobierz strychnina77 - @future_taylor: ale co to za obrzydliwa manipulacja? Polacy, bez wzglę...
źródło: comment_1668880597OmnSHxU0vwkhTRyYIg4hqM.jpg
Według spisu powszechnego jest nadmiar prawie miliona młodych mężyczn a te suki ogrodnika same nie wezmą ale i się nie podzielą z Ukrainkami. (,)


@josedra52 nie mogę tego znaleźć na stronie GUS, podzielisz się linkiem do danych lub do artykułu? Myślałem, że młodych mężczyzn jest mniej niż młodych kobiet, więc chętnie zobaczę te wyniki.
@future_taylor: W każdej grupie wiekowej większość jest pozytywnie nastawiona. Wśród młodych kobiet jest trochę więcej niż wśród młodych mężczyzn tych negatywnie nastawionych i tylko tyle wynika z badania.
nie mogę tego znaleźć na stronie GUS, podzielisz się linkiem do danych lub do artykułu? Myślałem, że młodych mężczyzn jest mniej niż młodych kobiet, więc chętnie zobaczę te wyniki.


@maximuss: https://www.wykop.pl/link/6892655/polowa-mezczyzn-w-wieku-18-30-w-polsce-jest-samotnych-brakuje-wolnych-kobiet/strona/11/

Według ostatniego spisu powszechnego w Polsce 5,2 mln mężczyzn i tylko 4,1 mln kobiet jest wolnego stanu cywilnego. Nadwyżka mężczyzn ponad milion. To oczywiście tylko stan cywilny. Według sondażu GW niemal co drugi mężczyzna 18-30 jest samotny, podczas gdy tylko