Wpis z mikrobloga

Siema :D

To stety niestety mój przedostatni wpis dotyczący mojego zbieractwa na wykopie, postaram się czasami coś wrzucić ciekawego, ale raczej pojedyncze tytuły czy właśnie jakieś serie wydawnicze jak wspominałem w odcinku poprzednim: https://www.wykop.pl/wpis/68277629/siemanko-d-podusmowanie-kolejnych-zakupow-growych-/

Głównie będę na blogu ppe i tamtejszym forum, łowcach gier czy innym podobnym wykopie na H także zapraszam, w tym na mojego instagrama (na fejsie mam stronkę z Mauserem przez gry, ale rzadko tam coś wrzucam) mauser_gaming

Koniec pie@dolenia robota czeka xd a w tym wpisie mamy naprawdę perełki, na które warto rzucić okiem :)

Od ostatniego zakupu gierek wpadło całkiem sporo, bo kompletna Kolekcja Klasyki (ta nasza ulubiona z Piotrem Fronczewskim) czyli 70 tytułów unikalnych + 4 z wydania drugiego. Bardzo fajny materiał na ten temat nagrał youtuber z kanału Pecetowo, także jak ktoś jest dokładnie zainteresowany prezentacją kolekcji to zapraszam – https://www.youtube.com/watch?v=9IOBRw12q8Y. Moja kolekcja jest kompletna, co warto nadmienić dla poszukujących, ponieważ w wątku łowców gier poświęconym tej serii wydawniczej również brakuje jednego tytułu.

Dodatkowo wpadły naprawdę mocarne sztosy z platynowej kolekcji, która niestety osiąga już wysokie ceny i zebranie wszystkiego w przyzwoitej cenie jest bardzo trudne – wymienię z tych ciekawszych Antologię Blizzarda (Warcraft, Starcraft i Diablo), Diablo 2 wraz z kapitalnym dodatkiem, Warcraft 3 z dodatkiem, Postal 2 X rocznica wraz z modami oraz płytą z muzyką czy w końcu Saga Gothic. Na pewno będę chciał zebrać całą platynową kolekcję, która kojarzy mi się z młodzieńczymi latami.

Troszkę gierek wpadło również z serii TopSeller (to te białe pudełka) – i w większości w bardzo dobrych cenach (kilkanaście złotych) i fabrycznie zapakowane. Tę serię pobocznie również planuję zbierać. Cieszę się szczególnie z Puzzle Questa (połączenie rpga z grą logiczną), Fahrenheita i dodatku do Medievala 2. Będzie w co grać na emeryturze :D

Bioshock edycja kolekcjonerska – zawsze chciałem ją mieć ze względu że kiedyś daaawno temu jeszcze przed premierą czytałem w #cda o tym, że figurki z EK będą rzadkie przez to, że zniszczyły się podczas sztormu i kontener z nimi został mocno obity? Czy jakoś tak xd. No ale udało się, może nie jest to jakieś mimo wszystko mega rzadkie, bo na allegro spokojnie da się co jakiś czas trafić, ale w końcu Big Daddy gości u mnie na półce (i to fabrycznie zapakowany :))

Zebrałem całą serię Wielkiej Encyklopedii Gier od 2003 do 2007 roku – dla tych co nie wiedzą – to takie #gryonline tylko offline i na płycie :D

Wpadły mi też 3 wydania z koszulkami – Doom z 2016, Sniper Elite 4 i fabrycznie zapakowana EK Red Orechstry, chociaż ta ostatnia przez koszulkę z sierpem i młotem to nadaje się tylko do czyszczenia butów z gówna.

Do tego parę mniejszych tytułów jak symulator T-72, Desert Law czy World of Magic – część kiedyś sprawdzę na pewno

W tym miesiącu jeden big box – Gorasul – jeden z kultowych rpg w naszym kraju. Fajny komplecik łącznie z gazetką.
A jeśli już o gazetkach mowa – trochę uzupełniłem kolekcję wydań gazetkowych, których jestem koneserem i wpadły w moje ręce:

2 numery TOP GAMES ( z 2000 i 2001 roku) wraz z nieużywanymi grami (Slamtilt – pinball i 3 milenium – takie sim city jakby)

Dobra gra z 2005 roku wraz z Earth 2160 (nówka)

Gamer 2013 z Frozen Hearth - ?

5 numerów COOL GAMES z czego jestem mega zadowolony i zbiorcze oryginalnie zapakowanie wydanie COOL GAMES w zestawie 8 gier + 8 plakatów. Cena była wysoka (250zł), ale takiego białego kruka warto było upolować.

Do tego jeszcze 2 gierki z serii tanie granie (już nie takie tanie, bo łącznie chyba stówka za nie wyszła xd) – Heroes 2 Gold i Zax Galaktyczny Wojownik.

3 tytuły nowe ze stalowej serii – fajne steelbookowe wydanie

i parę gierek do ogrania na teraz czyli:

Steelrising – soulslike, w którego baaardzo chciałem zagrać. Jestem fanem drewna i studia Spiders :D

Verdun – bardzo lubię temat 1 WŚ
WRC Generations, Halo infinite, 2x Battlefront i Squadrons – trochę uzupełnienie kolekcji z mojego ulubionego uniwersum + WRC/Halo do ogrania w wolnym czasie

No i to by było na tyle w tym wpisie :)

Liczba sprzętu: 2
Tytuły na Playstation 3: 29
Tytuły na Playstation 4: 18 + 5
Tytuły na Switch: 2
Tytuły na Playstation 5: 17 + 3
Tytuły na xboxa 360: 6 + 1
Tytuły na xboxa classic: 4 + 1
Tytuły na xbox series x: 0 + 1
Tytuły na PSX: 1
Tytuły na PC: 24 + 115
Tytuły z gazetek = 0+ 17

Łączna liczba zdobytych gier w 2022: 102 + 143

#grykom
#gry
#hobby
#playstation5
#xbox
#zmauseremprzezgry
#pcmasterrace
#kolekcjonerstwo
#chwalesie
Kar98k - Siema :D

To stety niestety mój przedostatni wpis dotyczący mojego zbierac...

źródło: comment_1668854719zH62B6VxggqDy7WoKWP3T2.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
TLDR: Jestem przegrywem i nie mam przed kim się pochwalić swoją kolekcją, bo znajomi mają dość mojego chwalenia sie. Na PPE nikt nie chce czytać moich wysrywów więc spróbuję tutaj szczęścia.
@algus: pudło, ale próbuj dalej :D nie gniewam się, #!$%@? życiowa jak sam siebie określasz musi mieć gdzieś ujście, bo w życiu nie wychodzi także lepiej w necie upuścić żółci niż w życiu realnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu: jak to na wykopie :D zwykła sobota xd jeden typ, który robi chwalesie z kolekcji komiksów z facetami w gaciach naciagniętych na kombinezon robi wywiad psychologiczny drugiemu, który wrzuca zdjęcia pudełek dvd xd i tak to się żyje na tej wsi xd
@motorbreath87: zgadza się, kiedyś tylko premierówka miała wartość, ale chciałem uzbierać tanie serie, bo i fajne tytuły tam są i jednak wciąż cena czasami dużo niższa niż big boxy i właśnie ta jednolitość (chociaż też nie zawsze - platynowa kolekcja miała lifting pudełek od mniej więcej połowy [cała seria liczy około 90 tytułów] - najfajniej to widać na Extra Klasyce, która przez 3 serie była taka jasnoniebieska :)

teraz ceny powariowały
@motorbreath87: trochę tego masz z różnych serii, za te unreale i warhammery ze złotej kolekcji dostał byś dobre pieniądze :) tak samo za te z serii EA Classic, świetne gierki z czasów kiedy EA Games kojarzyło się z czymś innym niż dzisiaj xd
szanuję za pełny przekrój gatunków i dobranie tytułów, praktycznie nie ma słabego w Twojej kolekcji co się rzadko zdarza :D

Dodatkowo widzę tam w tle big boxy z
@Angmac: mój kolega zasugerował, że istniejąca tam sekcja blogowa nadaje się lepiej do wrzucania. czy jest ściek to już się nie wypowiem, bo nie znam za bardzo tamtej społeczności, moja aktywność ogranicza się do przejrzenia newsów na ppe