Wpis z mikrobloga

REWOLUCJA W MEDIACH SPORTOWYCH
Z jednej strony COMEDY PARK, TOP 10 Smokowskiego z charyzmą krzesła i nudny do porzygu Przemysław Rudzki dziennikarz o lidze angielskiej(ileż można, już nie mowiąc o tym, że KS chyba ma już program o Premier League).
Z drugiej strony tony reportaży, wywiadów i nadawanie na żywo z #!$%@? Dohy xD
To jaka jest jakość Kanału Bekowego, skoro przychodzi strona internetowa kojarzona z nielegalnymi streamami, której redakcji przewodzi chlop którego kariera miała być skonczona i ich po prostu miażdży na każdym polu?
TO PROFESJONALIZM WYGRYWA
#kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #mundial #mistrzostwaswiata2022 #pilkanozna
JeffreyLebowski - REWOLUCJA W MEDIACH SPORTOWYCH
Z jednej strony COMEDY PARK, TOP 10...

źródło: comment_1668854143QuJagzltL6XAlNiGrpcXxt.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: Może zamiast zatrudniania miernot-kolegów pokroju Gapińskiego, Sławińskiego czy Rudzkiego może fajnie byłoby lokować fundusze jakoś inaczej?
#!$%@?, ważne że Stano ma za co jeździć na wielbłądach na wakacjach a jego dziennikarze niech mieszkają w klitkach z meblościankami z 2004 roku - dla magazynierów w Brajton i dla wykopków tyle wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JeffreyLebowski - @JeffreyLebowski: Może zamiast zatrudniania miernot-kolegów pokroju...

źródło: comment_16688549194gpmZloEjbTgHF2sZ3Koxs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A i jeszcze jedno, nie mam nic do Damiana Smyka, dla mnie jeden z bardziej ogarniętych w weszlacko-bekowej ekipie, marnuje się razem z Rokim i mam nadzieję, że się ewakuują czym prędzej stamtąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JeffreyLebowski: Pełna zgoda, meczyki top. Goal PL też top. Jak Kuba i Leszek odchodzili z Kanału to mega żałowałem a okazało się, że nie tylko kontynuują dobra robotę co materiałów jest jeszcze wincyj i lepszych. Kanał broni się często fajnymi gośćmi i mimo mieszanych uczuć do np Smoka całkiem sprawnie przeprowadzonymi rozmowami, no i jeszcze guilty pleasure-quiz
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski Mi się wydaje, że panowie z TV w Kanale Sportowym myśleli że internet działa tak samo i jak już nabędą na początku widzów to ci widzowie z nimi zostaną, coś jak abonenci Canal+ związani umową.

A tu wychodzi inaczej, bo wierni mogą być tylko Mariusze z Brighton czekający aż Stanowski kolejny raz zmasakruje jakiegoś celebrytę w swoim programie, część widzów zainteresowana sportem momentalnie znajdzie inne, bardziej jakościowe programy i właśnie Meczyki
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: śmieszne jest jak Stano próbuje wkręcić standuperów do KS, ale jakoś im to pod górę idzie, a miał w redakcji takiego samograja, kury znoszące "średnie" jajka. Nie dość że o piłce wiedzą trochę tego, trochę tamtego, świetnie odnajdują się przed kamerami, mają całą masę ciekawych pomysłów to jeszcze do tego humor sytuacyjny na 5 gwiazdek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: jakiego samograja i kury znoszace srednie jaja?

Problem KS to to że poszli w rozrywkę i łapanie klików żeby sponsorów mieć, a meczyki robią programy o sporcie i ludziach sportu a nie obyczajowe programy, personalne wycieczki stana, jakieś standupy i ogólnie rozrywkę + hejtparki z gwiazdami lub ostatnio nawet z youtuberami.

To jest model działania stana, na początku bylo mówione że program będzie jak będzie sponsor, nie ma sponsora to
  • Odpowiedz