Wpis z mikrobloga

Gdybym ich nie łykał to czułbym się jeszcze gorzej


@DurzyHarakter30: Może i tak, ale wiedz, że to nie jest rozwiązanie. Do końca życia chcesz je łykać? Ja miałem ciężką depresję przez 5 lat i nigdy w życiu bym nie chciał łykać żadnych tabletek. Sam to #!$%@? pokonałem. Wszystko siedzi w głowie i można z tego wyjść jeżeli się tylko chce.
tak, bo kazdy jest taki jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nikt nie mowi, ze op ma brac je cale zycie, ale czesto jest tak zle, ze piksy pomagaja zaczac robic podstawowe rzeczy.

Jak juz sie przelamie te bariere, to mozna pracowac nad reszta.


@Snusmumriken_: Pytałem Cię o coś? Próbujesz mnie pocisnąć a w drugiej części Twojego komentarza napisałaś to samo co ja mam właśnie na myśli.
wez usun konto jak ci nie pasuje, ze na forum ktos skomentowal twoj komentarz xD widze agresor sie wlaczyl, spokojnie bo ci zylka peknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Snusmumriken_: Rozkazywać, to sobie możesz rodzicom. Gdzie Ty tu widzisz agresję? XD

i gowno a nie depresje miales


@Snusmumriken_: Tak, bo mnie znasz osobiście i znasz mój cały życiorys XD

ze WYSTARCZY SIE PRZELAMAC xD


@Snusmumriken_: Tak
dobra wez sie #!$%@?, bo sie zesrales i myslisz, ze dziecko do bicia znalazles xD rob sobie co chcesz, ale nie sprzedawaj swojej recepty na zycie innym, bo nie jestes jakas wyrocznia eot ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Snusmumriken_: Gdzie Ty tu widzisz sprzedawanie recepty innym? Ja wyraziłem tylko swoje zdanie i nie musisz się z tym przecież zgadzać tak jak i autor tematu, ale uszanuj zdanie innych.
Mógłbyś rozwinąć? Trochę zbyt ogólnie napisane- co znaczy że wszystko siedzi w głowie? Sugerujesz, że OP nie chce z tego wyjść?


@OstatnieKontoKtoreJuzNieUsune: Nie w tym sensie. Mi też przepisali leki, ale za wszelką cenę nie chciałem ich brać bo bałem się, że po ich odstawieniu będzie jeszcze gorzej. Coś w sensie, że organizm się przyzwyczai do nich. Koniec końców sam to #!$%@? pokonałem, ale to trwało niestety drugie tyle. Pisząc, że
ja nie tylko choruje na depresję, ale Stany lękowe i Chad, nerwica natręctw, hipochondria i coś tam jeszcze się znajdzie. Odkąd biorę leki to jest w miarę stabilnie


@DurzyHarakter30: No to Ci się trochę tego nazbierało. Mi też kilka takich rzeczy towarzyszyło, ale nie chcę nawet już tego wspominać, bo to jest dla mnie zbyt dołujące. Najgorsze lata mojego życia.

Życzę Ci z całego serducha abyś wyszedł z tego gówna jak