Wpis z mikrobloga

Z centrali przyszly nowe prikazy dla onuc na wykopie mianowicie:
- Nazywanie zbrodnia wojenna rozstrzelanych ruskich, ktorzy probowali zasadzke przeprowadzic na ukraincow
- melnyk, bandera, wolyn wolyn wolyn, jakbysmy nie wiedzieli wczesniej ze bedzie on nadal pracowal w ich ministerstwie

Wczoraj to bylo:
- ukraincy bombarduja Polske specjalnie, zatrzymac pomoc!

Uaktywnilo sie bardzo duzo kont, ktore wyroznia: Brak avatara, brak paska, brak aktywnosci lub szczatkowa aktywnosc.
Na pomoc wczoraj dodatkowo wzieli zielone konta. xD

Pilnujcie sie tam kacapy
#ukraina #ruskapropaganda #rosja #russiahateclub
Pobierz BayzedMan - Z centrali przyszly nowe prikazy dla onuc na wykopie mianowicie:
- Nazyw...
źródło: comment_1668809714rDAMvntC72nGiDhziPqmnb.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BayzedMan: #!$%@? wiesz ty i ja jak tam było. Dla mnie te trupy leżały w większości w takiej pozycji jak się sami kładli. Mogli zaciupać tego co strzelał ale resztę?
Tak jak z tą rakieta. To nic że ukraińska rakieta spadła na Polskę ale to wina Rosji bo to ona rozpoczęła wojnę.
I #!$%@? mnie obchodzi czy nazwiecie mnie onucą czy nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BayzedMan: ale co było poruszane? Tylko domysły o tym, że to zasadzka. Wyrok wydany bo jeden strzelał a reszta się poddała. Skoro jeden strzelał to reszta nie była traktowana jako jeńcy.
Wykopkowe eksperty to takie jak ja.
Nie bronię rosjan ale z tych dwóch filmów nic nie wiadomo do końca. Moim zdaniem źle postąpili i powinien to sąd rozstrzygnąć. Dlaczego nie ma trzeciego filmu ze strzelaniny? Dlaczego? Może to by oczerniło