Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Jak dla mnie to Ukraińcy mogą kacapów na swojej ziemi obdzierać ze skóry, nabijać na pale albo używać jako ludzkich tarcz
Moment przekroczenia granicy celem ataku to moment, w którym moskale dobrowolnie godzą się na takie traktowanie []
Jeśli najeźdźcom się to nie podoba to zapraszam do opuszczenia granic suwerennego kraju i powrotu do swoich dołów kloacznych
  • 20
@D_Train: jestem zaskoczony ilościom #!$%@? które tego nie rozumieją, bardzo się ujawnili na mirko.


@wuju84: Sprane łby mają propagandą kacapów

@D_Train: Ukraińcy jeszcze starają się ich łapać i darować im życie, a ludzie dalej rozkminiają czy Ukraińcy nie powinni traktować ich łagodniej.


@Imagination: "Ludzie" to mocne określenie na takich ananasów

@D_Train:

Az tak to nie, nie kazdy chcial tam trafic.


@gejuszmapkt: Jeśli nie chce tam trafić
Moment przekroczenia granicy celem ataku to moment


@D_Train: W którym powinno pozbawiać się wszelkich praw człowieka.

Dlatego ten cały bełkot o prawach wojennych itp. to bełkot stworzony przez dawne WSPÓLNE elity wszystkich państw Europy, gdy ich motłoch mordował się między sobą o ich wymysły.

Całe prawo wojenne, pojęcia zbrodni należy napisać od nowa, bo absurdem jest wymagać od broniącej się i walczącej o przeżycie strony tego samego, co o stronę morderców
@D_Train dokładnie! niech się zmienią w takich samych potworów z jakimi walczą, a potem najlepiej po wojnie niech wyemigrują na zachód, do Polski. Miło będzie mijać takich degeneratów z ptsd na ulicy:)
@D_Train: Ototo. W drugą stronę też by to mogło działać. Jakby Ukraińcy zaatakowali faktyczne ruskie tereny (Krym jest Ukraiński jak i Donbas itd) to wtedy też ruskie mogliby robić co by chcieli jeśli o mnie chodzi.

Mamy XXI granice powinny być jasne. Wszysktie kraje powinny być w czymś a'la NATO. Jak Polska najeżdza Czechy to cały świat bombarduje Polske. USA najeżdza Kanadę cały świat bombarduje USA itd.
@D_Train takie myślenie też nie jest dobre, jak dojdzie kiedyś do tego, że NATO będzie musiało wkroczyć na teren Rosji, żeby zatrzymać wojnę domową, to wtedy też Ruscy mogą robić z nimi co chcą?

Inna sprawa, że jak żołnierze robią co chcą i nie ma żadnych zasad i posłuszeństwa, to bardzo źle wpływa na funkcjonowanie armii
@D_Train: W ogóle nie patrzyłem na to w ten sposób, a po chwili zastanowienia, to jest bardzo sensowne. Tak samo jak włamywacz może dostać w nocy nóż pod żebro, tak i orki powinny się spodziewać wszystkiego co najgorsze z okazji ich inwazji.
@D_Train: skoro już się czepiamy takich rzeczy to popatrzmy na twój awatar. Jakaś antifa mogłaby pomyśleć, że moralne byłoby zabicie Cię, bo lubisz tego tjcodcomedy (którego sam uwielbiam xd), a skoro tak, to pewnie jesteś nazistą i powinieneś zostać zneutralizowany xd
@D_Train: jak mnie śmieszy pisanie o jakiś konwencjach genewskich w trakcie wojny. Spoko może byłoby to do zachowania, gdyby dwie armię były nieskazitelne, czyli. tylko wojskowi by obrywali w tych walkach, ale jak najeżdża napierdziela w ludność cywilną, gwałci, morduje, wywozi ludzie #!$%@? wie gdzie to przecież trzeba być niespełna rozumu, żeby myśleć jako obrońca o jakiś konwencjach w przypadku zagrożenia swojego życia i oddziału, gdy jeden chłop wybiega z bronią