Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: C--j tam z ruskami. Z trollami co za nimi płaczą też. Najlepsze jak 2137 razy w tym roku onuce dokonują zbrodni wojennych, wszyscy tylko wzruszają już ramionami bo to k---a s----------i naród a jak Ukraińcy reagują jak amerykańska policja gdy dindu przy rutynowej kontroli, nagle gnata wyciągnie to wielki płacz.
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: gdyby rzeczywiście, to było fałszywe poddanie, to raczej był inny skład, a nie tylko jeden gościu z AK. Do tego jest mało prawdopodobne, aby przy tej wymianie ognia zabić aż tylu jeńców naraz, nawet jeśli do nich celowali. Prawdziwa wojna, to nie gra komputerowa, a czas przyspiesza i przez to ciężej kontrolować ostrzał. Więc jest dość prawdopodobne, że dobijali tych, co przeżyli.
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt oczywiście że wiedzieli, a tak w ogóle powinni wszyscy zdać b--ń i w razie czego obezwładnić rambo. Co to w ogóle za ruletka, a może jeden się poddaje a może drugi nie xD Też bym ich rozwalił po takiej akcji bo kij wie czy mają jakąś ukrytą b--ń, może gdzieś podłożone miny. Mieli szansę i ja stracili. Weźmy przykład z amerykańskiej policji. Jeden zatrzymany coś odwali to leci na wszystkich
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: A może po prostu jednemu się odpalił tryb nieśmiertelności i uznał, że zginie za mateczkę rassije?

Błagam, nie róbcie takich fikołów bo nie przystoi.

Tak, chłopy wszystkie kałachy po kurtkami chowali. Nie wiem, może ich uczą w tej Rosji, ale musieliby wszyscy mistrzami bruca Lee xD. Jeden zaczyna strzelać, nagle wszyscy się podnoszą, odpinają kurtki, wyjmują kałachy, celują i strzelają. Ukraińcy padają wiwat rassija xDD.
  • Odpowiedz
na podstawie tego, ze gość patrzy w bok uznalas, ze oni fejkowo sie poddali? ciebie do reszty p---------o?


@monarchista: tam nie ma nigdzie żadnej klatki ani żadnego dowodu że jakikolwiek Rosjanin do nich zaczął strzelać. Ukraińcy Rozstrzelali zmasakrowali bezbronnych jeńców, a gdy to wyszło to wymyślają bajeczki że rzekomo ktoś do nich zaczął strzelać i to niby przez przypadek zabili leżących jeńców. A wy Kopki jak zwykle łykają banderowską propagandę
  • Odpowiedz
@dixieman: juz nie p-----l w druga strone teraz. Widziałem video. Goście wyszli z rękami w górze, położyli sie na glebie i ktorys w kolejnosci wychodzacy wyszedl z karabinem i zaczal n---------ć. Ale reszta leżała.
  • Odpowiedz
Widziałem video. Goście wyszli z rękami w górze, położyli sie na glebie i ktorys w kolejnosci wychodzacy wyszedl z karabinem i zaczal n---------ć. Ale reszta leżała


@monarchista: też widziałem ten film i nigdzie nie ma żadnego gościa z karabinem po prostu kolejny jeniec wychodzi i nagle kamera zaczyna się trząść. Banderowcy dorobili bajeczkę że rzekomo ktoś do nich zaczął strzelać żeby wymigać się z masakry
  • Odpowiedz
konwencja genewska XD zołnierze którzy walczą o swoje życie na wojnie mają w chuju konwencje podpisane przez panów w ładnych garniakach


@xorm199: Panowie w garniturach podpisali te konwencje właśnie DLA ŻOŁNIERZY NA WOJNIE żeby usystematyzować reguły prowadzenia wojny między cywilizowanymi narodami. Wiem że zrozumienie tego może być ciężkie dla banderowskiego rezuna.
  • Odpowiedz