Wpis z mikrobloga

Mirki, macie może włączoną synchronizację biblioteki zdjęć z iPhonea ze zdjęciami Google? Bo mam problem przy kasowaniu zdjęć - jak kasuję zdjęcie z apki od Google, to kasuje mi też zdjęcie z iPhonea i iCloud, a jak kasuję zdjęcie z apki do zdjęć na fonie, to i tak muszę później kasować to samo zdjęcie z apki Google, a chciałbym, żeby tez się automatycznie kasowało. Nie wiem, czy zbyt chaotycznie tego nie napisałem xd tez tak macie? #ios #iphone #apple #macbook
  • 6
@forest23: Racja, to ma sens, ale jak kasuję foto z apki od Google, to kasuje mi tez foto na iCloudzie, a jak kasuję na iCloudzie, to dalej mam w zdjęciach Google xd ale trudno, jak się nie da, to się nie da ¯_(ツ)_/¯
@jandrzej: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak usuwasz z google to usuwa z telefonu a jak się usunie z telefonu to i z iCloud bo Apple to trochę inaczej wymyśliło - tam iCloud to kopia 1do1 tego co na telefonie - jak zacznie ci brakować miejsca na telefonie, to nie musisz usuwać ręcznie zdjęć tylko system sam usunie zdjęcia i podmienia je na miniaturki, a oryginały siedzą