Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka: w wielu przedwojennych budynkach nie było czegoś takiego jak prywatna łazienka. W późniejszych latach ludzie aby mieć trochę prywatności stawiali prysznice w kuchniach gdzie było podłączenie do wody. ¯\_(ツ)_/¯

raczej chciałam pokazać jak idiotyczni są dzis deweloperzy


@ZenujacaDoomerka: deweloperzy? Patrząc po wielkości okien, bojlerze, sposobie montażu grzejnika i lokalizacji tego "apartamentu" to budynek w którym się znajduje jest starszy zapewne od Twoich dziadków.
ale nie znaczy ze nie moge miec totalnej beki z tego ze takie gowno kosztuje 1800 zl


@ZenujacaDoomerka: Oczywiście że możesz mieć "bekę" z nazewnictwa - tylko mniej śmieszne się to staje gdy określasz takie osoby "deweloperami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) kiedyś ich nie było, ludzie musieli sobie radzić - więc nie wiem czy śmianie się z tych którzy X lat temu chcieli zachować podstawowy poziom higieny
@SeriousDude: ale dodam, ze w tym niby "apartamencie" jest lazienka sama w sobie, z kiblem. Dałoby rade zrobic prysznic gdzies indziej niz w kuchni, po prostu ten typ z fejsbuczka ma kilkanascie mieszkan na wynajem i dyma biednych studenciakow i nie tylko pewnie xD
ale dodam, ze w tym niby "apartamencie" jest lazienka sama w sobie, z kiblem.


@ZenujacaDoomerka: zarzuć zdjęcie. Bo dla mnie się wyklucza posiadanie pełnej łazienki ( wc+łazienka ) z posiadaniem prysznica w kuchni ( ͡º ͜ʖ͡º) a doskonale wiem jak takie mieszkania wyglądają, więc samo małe wc nie jest pełnoprawną łazienką.
widze ze gadam juz z patodeweloperem


@ZenujacaDoomerka: Słaby punkt widzenia ( ͡º ͜ʖ͡º) każdy kto jest innego zdania niż Ty musi należeć do danej grupy której "nienawidzisz" ? Oj, przyszłość młodej istotki może być ciężka. Za to już ja wiem do jakiej Ty grupy należysz jeśli śmiesz krytykować kto i za ile wynajmuje/sprzedaje swoją własność ( ͡º ͜ʖ͡º)