Wpis z mikrobloga

Można sobie posłuchać od 26 minuty. Okił opowiada min o pracy przy #swiatwedlugkiepskich

https://player.fm/series/dawno-temu-w-telewizji-kamil-baluk/zrob-to-sam-okil-khamidov

Min o tym jak miał stać tylko za kamerą ale że szukali reżysera bo nikt nie chciał brać przy tym udziału to zgodził się na "wyreżyserowanie" 3 odcinków.

Nikt w to nie wierzył poza twórcami i mną, nawet sam musiałem tłumaczyć aktorom, że tu nie ma czego się wstydzić a pamiętam, że większość z nich wstydziła się udziału w tej produkcji, grali tylko dla pieniędzy. A ja mówiłem, że to jest dobra rzecz która przejdzie do historii polskiej telewizji.

Moge powiedzieć, że niektóre odcinki były naprawdę bardzo ambitne, nie wszyscy to dostrzegali. Pamiętam jak przez pierwszy rok bardzo chciałem robić kilkuminutowe "odcinki o odcinku" żeby ludziom tłumaczyć jak w szkole o czym to jest odcinek, bo ludzie nie rozumieli o czym to jest, wiedzieli tylko, że to tylko śmiechy i żarty a tam naprawdę dużo było rzeczy takich z historii Polski, cytatów z literatury, polityka. Dużo drugiego dna.


#seriale #ciakawostki
josedra52 - Można sobie posłuchać od 26 minuty. Okił opowiada min o pracy przy #swiat...

źródło: comment_1668703107ob3SYPvFMTGF6diSRT7mLZ.jpg

Pobierz
  • 4