Wpis z mikrobloga

@Smarek37: Da się to zrobić pod domem, ale licz 2h najmniej na samą polerkę kilkoma gąbkami i zabezpieczenie czymś przeciwko działaniu UV. Jeśli lampy były już żółte, a nie tylko porysowane, to z 2 razy więcej roboty, bo jeszcze trzeba wcześniej papierami wodnymi zdjąć fabryczny lakier.

Na efekt utrzymujący się 2 dni, to wystarczy wd40 popsikać i szmatą przetrzeć. Na dłużej trzeba się trochę napracować.
  • Odpowiedz
No Porsche, nie widać?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smarek37: nie nie widać, nie znam wszystkich samochodów na pamięć. Podaj proszę dokładny model samochodu.
  • Odpowiedz
@Smarek37: to z tego co widzę, ceny nowych lamp do smarta z renomowanych firm zaczynają się od około 550,- jak dla mnie ta polerka nie ma całkowicie sensu, po jej wykonaniu i tak lampy nie będą świecić tak jak powinny dodatkowo skoro klosz jest w takim stanie to tym bardziej odbłyśnik nadaje się do regeneracji a ta spokojnie zbliży się do ceny nowych lamp i nadal nie da tego co nowe
  • Odpowiedz
@ksiak: dobra, mniejsza z linkiem. Przejechałem się teraz po ciemku i jest idealnie. Przedtem nic nie było widać. Kierunkowskazy dawały więcej światła. Dopieszczę je jeszcze w wolnej chwili i zabezpieczę jak tu pisali.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Ja robiłem takim jak na obrazku. Kosztuje ok. 110 zł. Używałem kilka lat temu i lampy nadal są bez zarzutu. Musisz to pomalować bezbarwnym lakierem najlepiej poliuretanowym, bo jest twardy. Nie musisz polerować na gotowe, bo lakier wypełni małe rysy nawet na matowym kloszu, ale przetrzeć papierem trzeba. Wszystkie lampy zrobisz w godzinę.
Polanin - @Smarek37: Ja robiłem takim jak na obrazku. Kosztuje ok. 110 zł. Używałem k...

źródło: comment_1668712341PzAxQcgoW3hUKkrJ4t6yYF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz