Wpis z mikrobloga

@Ja_nie_stond: @lenamilena: dokladnie tak odebralem Paszkinowa, gdy ja ogladalem w programie, cwana, wyrachowana, wladcza, wymusila na chlopie, by wygonil od razu pozostale. Spodziewalem sie, ze z tego powodu szybko sie to rozleci, a skoro tak sie nie stalo i nawet jest bombelek to uznałem, ze widocznie mylilem sie co do niej. A teraz widac, ze jednak nie, tylko widocznie Pawel jest miekki i taka kobieta mu pasuje.
Swoja droga skad
@wilku88: ss Diano :) a dlaczego "jednak nie" co sie takiego stalo, ze jednak masz o niej złe zdanie. W ogole pawla pewniakiem byla ta uduchowiona aktorka, ale ona na etapie kiedy rolnicy wybieraja 3 dziewczyny na godpodarstwo to zrezygnowala, poznala pawla blizej i uznala, ze to jednak nie to, a marta parła do przodu jak ss-man. No i to mniemanie o sobie, i struktorka tenisa duzo ladniejsza i bez ogona,
dlaczego "jednak nie" co sie takiego stalo, ze jednak masz o niej złe zdanie.


@Ja_nie_stond: twoj wpis tylko, po prostu pasuje do moich odczuc, ktore wczesniej uznalem za bledne
Czyzby jestes z otoczenia rodziny Pawla?
@Ja_nie_stond: Z tą uduchowioną aktorką z Gdyni było trochę inaczej. Akurat zapadł mi w pamięć ten wątek, bo to była moim zdaniem najładniejsza kandydatka w tamtej edycji. Ona była bardzo napalona na udział w programie (czy na samego Pawła, to nie wiem) i było po niej widać rozczarowanie, kiedy nie dostała zaproszenia na gospodarstwo. A on początkowo był nią oczarowany, ale zmienił zdanie po tym, jak kandydatki miały namalować obraz przedstawiający