Wpis z mikrobloga

Pytanko do Mirabelek i Mireczków śmigających hulajnogami w okresie jesienno-zimowym (w sumie rowerzystów też załączę bo spora część jeździ pewnie szybciej niż ja xD)

Jakich rękawiczek używacie w sezonie zimowym? Od dwóch lat jeżdże sobie zimą na rowerze ale zwykle moje prędkości oscylują pomiędzy 15-20 kmph więc zwykłe rowerowe neopreny z decathlona dają radę.
Dziś miałem pierwszy przejazd na hulajnodze w okolicach 0 stopni, po 20 minutach przy 30kmph miałem wrażenie, że odpadną mi dłonie (°°
Testowałem rowerowe rękawiczki neoprenowe i zwykłe skórzane rękawice z ociepleniem. Próbowałem nawet włożyć jedne na drugie ale nie było o wiele lepiej xD

Będę wdzięczny za polecenie jakichś, w których jeździcie i zapewniają w miarę ok komfort termiczny.
Jeśli takowe nie istnieją i jedyną opcją są osłony przeciwwiatrowe na kierownicę albo grzane manetki to też będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje jeśli ktoś nabywał takowe elementy do ninebota g30 max :D


#hulajnogaelektryczna #rower #zima #pytanie #kiciochpyta #rekawiczki #pojazdyelektryczne
  • 23
@ZaQ_1 a rozważałeś może dołożenie grzejących nakładek motocyklowych na manetki? Przy rowerze to może być najwygodniejsze, Oxford robi takie, ponoć bardzo fajne. I do tego ewentualnie zamiast rękawic po prostu takie deflektory wiatru przed rękami ;)